SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Biznes Team Roku 2002

"Businessman Magazine" wyłonił Biznes Team Roku 2002. Wyróżnieniem uhonorowano Zarząd PKN Orlen S.A. w ramach przyznawanego już od trzech lat tytułu Biznesmen Roku.

Podobnie jak w poprzednich latach Businessman Magazine poprosił o opinię znanych przedsiębiorców i organizacje gospodarcze. W odpowiedzi na ponad 80 rozesłanych ankiet powstała lista ponad 40 nazwisk. Oprócz wskazań "środowiskowych", redakcja brała pod uwagę wyniki finansowe przedsiębiorstw, dynamikę zmian, skuteczność strategii biznesowej oraz pomysły na dalszą działalność. Wskazania oraz analizy pozwoliły wyłonić Biznes Team Roku 2002 - Zarząd PKN Orlen S.A, który tworzą prezes Zbigniew Wróbel oraz wiceprezesi: Sławomir Golonka, Andrzej Ernest Macenowicz, Jacek Strzelecki i Janusz Wiśniewski.

"Na sukces tak potężnej firmy, jaką jest PKN Orlen S.A., nie pracuje jeden człowiek, a cały zespół" - mówi Krzysztof Gołata, redaktor naczelny "Businessman Magazine". "Wybór ten koresponduje z publikowanym od niedawna w "Businessman Magazine" cyklem "Drużyny", w którym dziennikarze opisują pracę zespołów menedżerskich z różnych firmach. Jest to unikalny projekt wśród publikacji ekonomicznych."

"Bardzo cieszymy się z przyznanego nam wyróżnienia Biznes Team Roku. Jesteśmy Dobrą Drużyną i doskonale się uzupełniamy. Dzięki naszej pasji, zaangażowaniu w dążeniu do sukcesu i wieloletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć w Orlenie atmosferę wiary w realność naszej strategicznej wizji rozwoju oraz wyzwolić chęć podejmowania trudnych wyzwań." - stwierdził Zbigniew Wróbel, prezes Zarządu PKN Orlen S.A..

W poprzednich latach tytuły Biznesmena Roku przyznano: w 2000 roku założycielom Wirtualnej Polski: Markowi Borzestowskiemu i Maciejowi Grabskiemu, a za rok 2001 - współzałożycielom ITI: Mariuszowi Walterowi, Janowi Wejchertowi i Bruno Valsangiacomo. Sylwetki laureatów zaprezentowano na łamach "Businessman Magazine" - luty 2003 r.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Biznes Team Roku 2002

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl