SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Bloomberg Businessweek Polska” będzie kosztować 8 zł

Dwutygodnik ekonomiczny “Bloomberg Businessweek Polska” (Platforma Mediowa Point Group), którego pierwszy numer ukaże się 19 września br., będzie kosztować 8 zł - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

“Bloomberg Businessweek Polska” będzie kosztować 8 zł

Pierwsze wydanie polskiej edycji międzynarodowego tytułu ukaże się w liczbie 68 stron i w nakładzie 50 tys. egz. Wydawca poza sprzedażą kioskową oferuje też prenumeratę “Bloomberg Businessweek Polska” w czterech opcjach: kwartalną za 56 zł, półroczną za 104 zł, roczną (195 zł) oraz dwuletnią (364 zł). Dostępna jest też opcja prenumeraty w pakiecie wraz z newsletterem businesstoday.pl w cenach od 148,5 zł (kwartalna) do 544 zł (dwuletnia).

7 września br. też w nakładzie 50 tys. ukazało się zerowe wydanie magazynu, które nie znajduje się w sprzedaży - numer dystrybuowany był na Forum Ekonomicznym w Krynicy, a także wysłany został do osób, które zarejestrowały się w bazie BBWP. Wydanie to jest personalizowane, co oznacza, że większość odbiorców otrzymała dwutygodnik ze swoim nazwiskiem na okładce, a niektórzy również ze swoim zdjęciem. Osoby z bazy BBWP dostaną za darmo również pierwszy numer pisma.

Redaktorem naczelnym “Bloomberg Businessweek Polska” jest Michał Kobosko. Docelowo wydawca chce przekształcić tytuł w tygodnik.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Bloomberg Businessweek Polska” będzie kosztować 8 zł

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Redaktor wydania
Są tam jacykolwiek dziennikarze ekonomiczni, bo podobno same osoby z Dlaczego i innych zamkniętych tytułów PMPG?
8 8
odpowiedź
User
wstyd
Jaki wstyd.
8 8
odpowiedź
User
Mandaryn
A jak to się ma do "Ustawy o ochronie języka polskiego"? - Ja zbojkotuję taki tytuł.
8 8
odpowiedź
User
srebrnooka.bblog.pl
Już z tydzień temu tutaj w komentarzu o tym pisałem i link do ulotki dawałem. To samo w swoim blogu. A mogliście być pierwsi.
8 8
odpowiedź
User
neo
@Mandaryn
A co? Nie potrafisz wypowiedzieć tej nazwy i w tym problem?
8 8
odpowiedź