SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bogna Kowalska p.o. dyrektora Agencji Muzycznej Polskiego Radia

Obowiązki dyrektor agencji muzycznej Polskiego Radia pełni Bogna Kowalska, która zastąpiła na tym stanowisku Elżbietę Jandułę - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. To kolejna zmiana w spółce w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Article

Pod koniec października 2019 roku Piotr Nagłowski bez podania powodu został odwołany z funkcji dyrektora Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Wtedy na stanowisku zastąpiła go Elżbieta Janduła, która pełniła obowiązki dyrektora Agencji.

Z naszych informacji wynika, że w ostatnim czasie zdecydowano się na kolejną zmianę na tym stanowisku i p.o. dyrektor Agencji Muzycznej publicznej rozgłośni pełni teraz Bogna Kowalska.

Agencja Muzyczna to wytwórnia muzyczna, która należy do Polskiego Radia, w strukturze spółki znajduje się w pionie handlowym, podobnie jak Agencja Reklamy i Agencja Promocji.

W 2018 r. Polskie Radio osiągnęło wzrost wpływów sprzedażowych o 12,96 proc. do 336,53 mln zł oraz 15,3 mln zł zysku netto (wobec 2,79 mln zł rok wcześniej). 69 proc. przychodów spółki pochodziło z abonamentu i związanej z nim rekompensaty, na koniec ub.r. nadawca zatrudniał 1 285 pracowników etatowych, o 30 więcej niż przed rokiem. W br. planuje 62,05 mln zł straty.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bogna Kowalska p.o. dyrektora Agencji Muzycznej Polskiego Radia

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomasz Wybranowski
Jeśli jeszcze zmieni dyrygenta orkiestry będzie dobrze. Pod warunkiem, że nowa pani prezes da jej działać. Chociaż początki jej rządów przypominają działalność pierwszej pani prezes PR po zmianach w 2015 roku.
6 0
odpowiedź
User
BKJ
lewicowa aktywistka, działaczka KOD Bogna p.o. dyr AM? I kto tu mówi że Radio nie jest postępowe?
18 0
odpowiedź
User
zmiany
Częste te zmiany w PR. Czy Agencję ruszy z posad pani, która chyba już jest na emeryturze?
9 0
odpowiedź
User
Gość X
Co? Przecież ona zastąpiła Piotra Metza.
0 3
odpowiedź