SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Nosowska i Eldo promują plebiscyt na nazwę ulicy w Browarach Warszawskich (wideo)

Ruszył plebiscyt na nazwę nowej ulicy na warszawskiej Woli, która powstanie w Browarach Warszawskich. Echo Investment i Muzeum Warszawy wytypowały trzy propozycje, które zostały zaczerpnięte z historii tego miejsca. Za stworzenie idei kreatywnej i strategii aktywacji oraz dedykowanej jej kampanii reklamowej, a także realizację działań w obszarach ATL, BTL, digital oraz PR odpowiada agencja Walk.

Eldo w spocie Browarów WarszawskichArticle

Browary Warszawskie to teren między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną, który Echo Investment na nowo wkomponuje w tzw. tkankę miejską. Powstaje nowy, otwarty dla wszystkich miejski kwartał, tworzony przez budynki mieszkalne, biurowce oraz place publiczne, miejsca odpoczynku i rekreacji, kawiarnie, restauracje i sklepy.

Plebiscyt, który ruszył w miniony piątek, umożliwia wybranie nazwy ulicy, która stanie się częścią nowych Browarów Warszawskich. Nowa ulica na Woli rozpoczyna się przy Bramie Browarów, czyli ulicy Grzybowskiej i połączy ze sobą biurową i mieszkalną część nowego kwartału miejskiego. Przy części mieszkaniowej łączy się z ulicą Krochmalną, ale w odróżnieniu od niej będzie ulicą, której dotąd w Warszawie nie było.

Echo Investment z kuratorami Muzeum Warszawy zaproponowali trzy nazwy, które są osadzone w historii Browarów i są nawiązaniem do wolskiego dziedzictwa: Sfinksów Warszawskich (wizerunek sfinksa widniał wiele lat na etykietach piwa warzonego na Woli), Haberbuscha i Schielego (właściciele browaru) oraz Wolskiej Krachli (zaczerpnięta z Austrii Krachla rozpoczęła karierę w Polsce od wolskich browarników).

Plebiscyt oraz wspierająca go kampania reklamowa będą prowadzone do 22 czerwca br. Za stworzenie idei kreatywnej i strategii plebiscytu oraz kompleksową realizację działań w ramach kampanii odpowiada Walk.

 

Aktywności reklamowe są prowadzone na terenie Warszawy, w internecie oraz w warszawskich stacjach radiowych, m.in. Eska Warszawa, Chillizet, Meloradio, Plus Warszawa, Radio Kolor. W rozgłośniach radiowych są emitowane spoty z udziałem Kasi Nosowskiej oraz Eldo, którzy zachęcają do wzięcia udziału w głosowaniu. Działania online objęły współpracę z Grupą WP oraz komunikację na profilu Browarów Warszawskich na Facebooku i przygotowanie strony twojaulica.pl.

Na stronie internetowej zostały zaprezentowane trzy 45-sekundowe spoty, opowiadające o historycznym tle poszczególnych propozycji nazw. Filmy są również prezentowane na terenie stacji metra Świętokrzyska. Aktywności reklamowe zostały wsparte działaniami PR. Komunikację w mediach uzupełniły materiały POS dystrybuowane na terenie Warszawy.

Za produkcję filmów odpowiadało Szut Szut Studio, a za postprodukcję dźwięku - Beat Shop Studio Dźwiękowe. Realizacją spotów radiowych i postprodukcją dźwięku zajęło się FDR Studio.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Nosowska i Eldo promują plebiscyt na nazwę ulicy w Browarach Warszawskich (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
edf
Szkoda Nosowskiej
odpowiedź
User
Lolas
Szkoda Nosowskiej

Jej juz nie szkoda. kasa kasa kasa. Kopnęła w d*** zespół i sama podąża drogą Chylińskiej: TV pop papka. Niedługo wyskoczy z lodówki, bo jest dosłownie wszędzie i z każdym.
odpowiedź