SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Business Factory tworzy Xnauts.io

Agencja marketingowa Business Factory, tworzy globalny projekt Xnauts.io, w ramach którego będą przygotowywane kampanie wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną oraz Metaverse.

Article

Jak podano w komunikacie "połączone siły Business Factory i Xnauts.io dysponują kompetencjami dającymi możliwość wdrożenia technologii opartej na rzeczywistości rozszerzonej i są częścią długofalowej strategii marketingowej związanej z rozwojem biznesu w Polsce i na świecie". Na czele nowo powstałej spółki stanął Pavel Max Vincenc, który jest organizatorem i założycielem pierwszego na świecie festiwalu ARfest Prague. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie na stanowiskach kreatywnych, m.in. w Havas Worldwide.

W Polsce oddziałem Business Factory zarządza Michał Kidała, country director Poland. Będzie koordynował współpracę pomiędzy globalnym teamem kreatywnym i lokalnymi markami.

- Udało nam się utworzyć dla Xnauts unikalny i globalny sojusz, do którego planujemy zapraszać najlepszych światowych twórców XR i pracowników kreatywnych, którzy wspólnie z nami będą realizować projekty. Już teraz częścią sojuszu jest Chris Pelk, dyrektor kreatywny holenderskiej agencji livewall, który ma za sobą dziesiątki projektów, stworzył na przykład oficjalny filtr AR dla Ozzy’ego Osbourne’a – mówi Pavel Max Vincenc, prezes firmy Xnauts.

Zobacz: Michał Kidała country directorem w Business Factory

Xnauts chce edukować marki

Głównym celem Xnauts jest wprowadzanie lokalnych i zagranicznych marek, artystów do rzeczywistości rozszerzonej i Metaverse oraz tworzenie koncepcji, które będą angażować oraz wydłużać czas spędzony z marką. Celem Xnauts będzie również edukacja marek w tym zakresie.

- W Business Factory chcemy zawsze dostarczać Klientom, takie rozwiązania, które pozwolą im być krok przed konkurencją. Robimy to skutecznie od lat w zakresie Facebook/Instagram Commerce, a teraz chcemy pomóc również w zakresie XR/AR i wejścia do Metaverse - podsumowuje Michał Kidała, country director Poland w Business Factory.

Dołącz do dyskusji: Business Factory tworzy Xnauts.io

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl