SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Call Center Poland z Red Bullem

Po raz drugi Call Center Poland współpracuje z Red Bullem przy obsłudze zgłoszeń do Trzeciej edycji Konkursu Lotów Red Bulla

31 maja minął termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu. Konkurs Lotów Red Bull to impreza dla pilotów amatorów, którzy pragną skonstruować swoje własne machiny latające, a następnie wystartować z 6 metrowej rampy i wylądować w wodzie. Zwycięzcą konkursu jest team, którego łączna ocena składająca się z kryteriów - kreatywność machiny i długość lotu jest najwyższa.

Call Center Poland zajmuje się kompleksową obsługą zgłoszeń do konkursu. Aby wziąć udział w Konkursie Lotów należało od 28 kwietnia do 31 maja 2005 r. zarejestrować się na stronie www.lotyredbull.pl lub zadzwonić pod numer infolinii 0 801 150 000. Z punktu widzenia zgłaszających proces jest uproszczony do minimum. Do osób zarejestrowanych zostanie przysłany specjalny formularz, w którym będzie miejsce na szkic i opis projektu swojej 'machiny latającej'. Gotowy formularz należy odesłać w dołączonej kopercie zwrotnej, do dnia 24 czerwca (decyduje data stempla pocztowego).

CCP zajmuje się również wysyłką mailingu do potencjalnych uczestników oraz kontaktem telefonicznym z osobami zakwalifikowanymi do konkursu. Konsultanci obsługują również zgłoszenia uczestników poprzez formularz www na stronie internetowej Red Bulla.

Na podstawie nadesłanych projektów odbędzie się kwalifikacja machin latających do udziału w Konkursie. Autorzy najwyżej ocenionych projektów powiadomieni zostaną o decyzji jury listownie najpóźniej do dnia 8 lipca, aby mogli czym prędzej przystąpić do prac konstruktorskich.

Specyficzny charakter eventu oraz nie wymagający dużego zaangażowania proces  rejestracji  przyniosły wielki przyrost  liczby zgłoszeń.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Call Center Poland z Red Bullem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl