SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Carex konkursem promuje wprowadzenie na rynek mydła Unicorn Magic

Producent środków higienicznych Carex organizuje konkurs, który promuje wprowadzenie na rynek mydła w płynie Unicorn Magic. Zadaniem uczestników jest wymyślenie imienia dla jednorożca z opakowania nowego produktu.

Article

Zabawa trwa do 30 kwietnia. Na uczestników loterii czeka ponad 1000 atrakcyjnych nagród, m.in. 3 nagrody główne - bony o wartości 4000zł do biura podróży ITAKA oraz codziennie nagrody pieniężne i zestawy produktów Carex.

Konkurs wspiera kampania digtalowa, która potrwa do zakończenia loterii. Do działań zaangażowano influencerów (SuperStyler, Bakusiowo, Aleksandra Radomska z bloga „Mam Wątpliwości”).

Akcji towarzyszyć będzie kampania na Instagramie, Facebooku, w Google AdWords oraz działania PR. Dodatkowo na okres loterii jednorożec Carex przejmie profile społecznościowe marki, a wszystkie aktywacje będą wsparte budżetem mediowym.

Loteria będzie komunikowana także w punktach sprzedaży (materiały on-pack i POS).

Za ideę kreatywną aktywacji, KV akcji i przygotowanie kreacji, strategię komunikacji w social media, web development, zakup mediów online, współpracę z influencerami oraz działania PR odpowiada Tailor Made PR. Agencja zajmuje się stałą obsługą marki Carex w zakresie PR i digital.

Opracowanie koncepcji promocji konsumenckiej poświęconej nowemu wariantowi mydła Unicorn Magic jest dodatkowym działaniem, które marketer powierzył partnerowi w ramach przeprowadzonego konkursu ofert. Organizatorem loterii w imieniu PZ Cussons Polska jest agencja i360.

Dołącz do dyskusji: Carex konkursem promuje wprowadzenie na rynek mydła Unicorn Magic

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zosia_M
To ja mam pytanie, czy to jest konkurs czy loteria? bo raz piszecie konkurs, a raz piszecie loteria?? Hmmm????
9 0
odpowiedź