SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Caritas Polska prowadzi przetarg na emisję spotów telewizyjnych

Caritas Polska chce w wyniku przetargu zatrudnić firmę, która zajmie się na jego zlecenie emisją spotu telewizyjnego - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

30-sek. spot ma być emitowany w okresie od 1 marca do 31 maja br. w ogólnopolskiej telewizji na kanałach tematycznych. Caritas oczekuje, by emisja odbywała się w paśmie dedykowanym grupie docelowej 16-59 lat, możliwe są też inne pasma, jeśli będzie tego wymagała optymalizacja zasięgu. Oczekiwane jest osiągnięcie zasięgu 5 mln odbiorców.

W przetargu mogą brać udział agencje, które nieprzerwanie od co najmniej 20 lat prowadzą działalność w zakresie emisji ogólnopolskich programów telewizyjnych

Składane w przetargu oferty mają zawierać estymowane parametry efektów proponowanej kampanii telewizyjnej wraz z wyceną czasu antenowego.

O wyborze zwycięzcy zdecydują: kryteria oceny oferty (max 40 pkt) i kryterium ceny (max 40 pkt).

Dołącz do dyskusji: Caritas Polska prowadzi przetarg na emisję spotów telewizyjnych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl