SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wystartowały castingi do programów „The Voice”, emisja w sezonie 2023/2024 (wideo)

Wystartowały castingi do kolejnych edycji programów „The Voice”, które będzie można oglądać w Dwójce w sezonie 2023/2024. Prace na planach „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids” mają ruszyć w połowie lata - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Nowe studio "The Voice of Poland", fot. Natasza Młudzik/Jan Bogacz/TVP Article

„The Voice” to międzynarodowy format stworzony przez Johna de Mola, który zadebiutował w Holandii w 2010 roku. Jego formuła polega na poszukiwaniu najlepiej śpiewającego wokalisty.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Najważniejszym programem jest „The Voice of Poland”, w którym mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia (pierwsza polska edycja emitowana była w TVP2 jesienią 2011 roku). W portfolio Dwójki znajdują się również mutacje formatu, w którym występują dzieci i seniorzy - „The Voice Kids”, który można oglądać od stycznia 2018 roku oraz „The Voice Senior”, którego pierwsza edycja została pokazana pod koniec 2019 roku.

Startują castingi

W poniedziałek, 1 maja br. ruszyły castingi do kolejnych edycji „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior”.

Poszukiwania uczestników do wszystkich trzech projektów odbywają się w tym samym czasie, castingi potrwają do 14 maja do północy. Aby wysłać zgłoszenie należy wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział, wysłać krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami.

Jak wynika z naszych ustaleń, okres zdjęciowy ma się rozpocząć najprawdopodobniej w połowie lata. Wzorem lat ubiegłych „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior” będą nagrywane jednocześnie.

Emisja programów „The Voice” w sezonie 2023/2024

14. sezon „The Voice of Poland” TVP2 pokaże jesienią tego roku. Tuż po zakończeniu tego programu widzowie stacji zobaczą „The Voice Senior 5” (start programu najprawdopodobniej na początku stycznia 2024 roku), a następnie będzie można oglądać „The Voice Kids 7” (najprawdopodobniej wiosna 2024 roku).

Na chwile obecną nie jest znany skład jury kolejnych edycji programów „The Voice”. Aktualnie wiadomo jedynie, że trenerem w „The Voice Kids 7” - względem poprzedniej edycji - nie będzie Dawid Kwiatkowski.

Programy „The Voice” hitem TVP2

Ostatnią - 13. - edycję „The Voice of Poland” na antenie TVP2 oglądać można było w soboty o godz. 20.05, w okresie od 3 września do 11 listopada ub.r. Średnia widownia muzycznego widowiska wyniosła 1,60 mln osób.

Od 7 stycznia do 11 lutego br. w tym samym paśmie Dwójka pokazywała trzecią edycję „The Voice Senior”, którą oglądało 2,03 mln widzów. Z kolei pokazywana od 25 lutego do 29 kwietnia piąta edycja „The Voice Kids” gromadziła 1,71 mln osób.

Wszystkie trzy projekty „The Voice” na zlecenie Telewizji Polskiej w naszym kraju produkuje firma Rochstar.

Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 7,02 proc.

Dołącz do dyskusji: Wystartowały castingi do programów „The Voice”, emisja w sezonie 2023/2024 (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl