SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

CD Projekt: Oleg Klapovskiy z GOG.com w zarządzie, Maciej Nielubowicz w radzie nadzorczej

Do zarządu CD Projekt został powoływany Oleg Klapovskiy, kierujący należącą do firmy platformą GOG.com. Natomiast członkiem rady nadzorczej spółki został Maciej Nielubowicz z Generali Polska.

Oleg KlapovskiyArticle

Oleg Klapovskiy jest związany z CD Projekt od 2008 roku. Od jej startu zajmuje się platformą GOG.com, odpowiada obecnie za jej współpracę z zagranicznymi kontrahentami, politykę sprzedażową serwisu oraz bieżącą działalność. Ponadto uczestniczy w planowaniu i wdrażaniu strategii monetyzacji w ramach konsorcjum projektu Gwint.

Wcześniej Klapovskiy pracował w firmach Game Factory Interactive (w latach 2004-2005) i Akella (2005-2008), gdzie odpowiadał za obszar licencji międzynarodowych oraz rozwój nowych inicjatyw biznesowych. Jest współzałożycielem powstałej w 2003 r. organizacji e-sportowej Virtus.pro.

Maciej Nielubowicz obecnie pracuje w departamencie audytu wewnętrznego Grupy Generali Polska. W latach 2009-2015 był związany z Deloitte, gdzie w departamencie audytu finansowego zajmował się projektami badania i przeglądów sprawozdań finansowych według PSR i MSR, badaniami środowiska kontroli SOX oraz due diligence.

Wcześniej w ramach programustypendialnego SAIPEKS pracował w Korei Południowej w firmach AIG General Insurance oraz Ajin Extek, a także studiował na Kyungpook National University w Daegu. Jest absolwentem rachunkowości i finansów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Dołącz do dyskusji: CD Projekt: Oleg Klapovskiy z GOG.com w zarządzie, Maciej Nielubowicz w radzie nadzorczej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl