SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stabilny Chrome 86 do pobrania (wideo)

Google udostępniło nowe, stabilne wydanie przeglądarki internetowej Chrome, oznaczone numerem 86.

Article

Google Chrome 86 jest dostępna na wszystkie platformy - Windows, Mac, Linux, Android i iOS. W najnowszej wersji przeglądarki największy nacisk położono na bezpieczeństwo użytkowników.

Google wprowadziło do mobilnej wersji Chrome kilka istotnych funkcji bezpieczeństwa, które do tej pory były dostępne tylko w desktopowej wersji przeglądarki. Zarówo w wersji na Androida, jak i iOS pojawiła się funkcja Password Checkup, która analizuje czy zapisane dane logowania użytkownika zostały przejęte w którymś z większych wycieków.

Użytkownicy urządzeń z Androidem będą teraz mogli korzystać z funkcji Enhanced Safe Browsing, która chroni przed phishingiem, malware i innymi grożnymi witrynami, wymieniając w czasie rzeczywistym informacje o nietypowych stronach z serwerami Google.

Z kolei w wersji na urządzenia Apple pojawi się możliwość uwierzytelniania za pomocą Face ID i Touch ID.

W wersji na pecety, a także na Androida, Chrome będzie teraz wyświetlać użytkownikom ostrzeżenia przed niebezpiecznymi elementami na stronach wykorzystujących protokół HTTPS. Przeglądarka zablokuje też lub ostrzeże przed domyślnym pobieraniem archiwów.

Chrome 86 stanie się także polem do testów opcjonalnej funkcji ukrywania pełnej ścieżki adresu, a zamiast tego wyświetlania tylko głównej domeny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stabilny Chrome 86 do pobrania (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
20
nie daj sie ss.zz.pp.ii.ee.gg.oo.ww.aa.cc gg.ee.mm.ii.uu.ss.oo.ww.ii

na w m wiele n.i.e.w.y.g.o.d.n.y.c.h slow jest zabronione. stosuj do przegladania do da te k bl ok er re kl am a.d g.u.a.r.d, kto ry zn aj dz ie sz na c.h ro me go og le co.m / we b st or e i ap ps ap pl e co.m (na te le fo nie, mu si sz wc ho dz ic z fi re fo ks, ki wi, y an de ks i sa fa ri br ow se r) wy la cz w a.d.g.u.a.r.d, w se kc ji tr yb uk ry ty, op cj e id en ty fi ka cj i pr ze gl ad ar ki a bedziesz nierozpoznawalny

c.h ro me go og le co.m / we b st or e, do da te k do pr ze gl ad ar ki um at ri ks i wy la cz w n im ws zy st ki e zb ed ne el em en ty po rt al i a ob ci az e nie pro ce so ra i r am mo c no sie zm ni ej sz y.

wy la cz se le kt yw ni e sa mo st ar tu ja ce wi de o do da tk ie m - di sa bl e ht ml 5 au to pl a y.

nie po tr af i sz na po rt al ac h n.e.u.t.r.a.l.i.z.o.w.aa.cc monitow o w.y.l.a.c.z.e.n.i.e b.l.o.c.o.w.a.n.i.a re kl am ?
w ej dz na dd.oo.bb.rr.ee.pp.rr.oo.gg.rr.aa.mm.yy.ppll
po ko mp le ks ow e po ra dy jak się go po zb yć. wp i sz w wy sz uk iw ar ce do me nę, pl us mo j nn.ii.cc.kk a tr af i sz

mm.yy-mm.oo.bb.ii.ll.ee.ppll
po rt al dla pr ep ai do wc ow. ra nk in gi op er at or ow ofe rt na ka rte, pa ki et ow i.n.t.e.r.n.e.t.o.w.y.c.h

d.e.r.i.c.k
odpowiedź