SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Coca-Cola kampanią w Australii popiera małżeństwa homoseksualne

Koncern Coca-Cola, który od 40 lat wyświetla swoje reklamy na wielkim billboardzie w Sydney, umieścił na tej tablicy wizerunek tęczowej butelki i hasło „We say yes to love!”. Ma to być wyraz poparcia marki dla integracji i równości.

Article

Dwuczęściowy ogromny billboard w Sydney Coca-Cola wykorzystuje do swoich reklam od 40 lat. Teraz wprowadziła na nim znaczące zmiany. Na jednej części pozostało logo i nazwa marki w czerwono-białych barwach. Na drugim umieszczono zdjęcie butelki napoju w tęczowych barwach wraz z hasłem „We say yes to love!”. Do sprzedaży wprowadzono także puszki z napisem „love”.

W wydanym oświadczeniu firma podkreśliła, że od zawsze marka Coca-Cola stawała w obronie równości, integracji i różnorodności.

„Każdy człowiek ma prawo do szczęścia. Teraz naszym zdaniem przyszedł czas na zmiany w Australii. Niezależnie od tego kto jest kimś i kogo kocha, wszystkie pary i związki należy traktować jednakowo i na równi” - napisano w oświadczeniu.

Firma zwróciła w nim również uwagę na to, że rozumie, iż nie wszyscy będą popierać zaprezentowane przez nią stanowisko. „Szanujemy prawo ludzi do posiadania innych poglądów. Mamy nadzieję, że mimo to będą respektować nasze podejście do szeroko pojętej równości, nasze wsparcie dla naszych pracowników, ich rodzin i przyjaciół oraz naszych klientów. Dążymy do tego, by wszyscy mogli podzielić się szczęściem z bycia razem”.

Tą reklamą Coca-Cola nawiązuje do kwestii związków ludzi tej samej płci w Australii. Mieszkańcy tego kraju mogą do 7 listopada oddać głos w sprawie małżeństw ludzi tej samej płci. Wyniki referendum mają zostać uwzględnione przez australijski rząd przy pracach nad legalizacją związków małżeńskich par homoseksualnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Coca-Cola kampanią w Australii popiera małżeństwa homoseksualne

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mkaleos
Bardzo wyraźnie wchodzimy w nowy etap polityki. Właśnie duży koncern powiedział, że jego zdaniem powinno być tak-a-tak i bez żadnego ukrycia zamierza wpłynąć na wynik referendum. Nowy Porządek Świata.
17 21
odpowiedź
User
Ja
Bardzo dobra i potrzebna kampania, równość ponad wszystko!
21 17
odpowiedź
User
Miki
Tak trzymać! #loveislove ✌️👋
14 14
odpowiedź