SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Codemedia i MullenLowe MediaHub zajmą się obsługą PGNiG w internecie

Agencje Codemedia i MullenLowe MediaHub wygrał przetarg spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo na jej obsługę w zakresie marketingu internetowego. Pokonały w nim agencję All4Affiliate i konsorcjum Mastermind Media z John Pitcher.

fot. materiały prasoweArticle

Przetarg prowadzony był od kwietnia br.  Wpłynęły w nim 4 oferty. Złożyli je  MullenLowe MediaHub z ceną 5,83 mln zł, Codemedia z ceną 8,02 mln zł, All4Affiliate z ceną 19,82 mln zł oraz wspólnie Mastermind Media z John Pitcher z ceną 43,07 mln zł.

PGNiG zdecydowało się na zawarcie umowy z Codemedia i MullenLowe MediaHub.

Agencje te będą pracować dla spółki przez dwa lata od momentu zawarcia umowy. PGNiG podpisze z nimi tzw. umowy ramowe i w okresie ich obowiązywania będzie im na bieżąco zlecać określone projekty.

Agencje te zajmą się kompleksową obsługą działań marketingowych spółki w internecie, w tym zakupem powierzchni reklamowej, obsługą i prowadzeniem kampanii reklamowych w digitalu oraz kreacją i produkcją materiałów online.

Zakres współpracy przy konkretnych projektach będzie określany na bieżąco, w tzw. zaproszeniach do składania ofert - każda z dwóch wybranych firm otrzyma takie zapytanie, a po przygotowaniu ofert PGNiG wybierze ofertę jednej z nich i tej zleci realizację określonego projektu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Codemedia i MullenLowe MediaHub zajmą się obsługą PGNiG w internecie

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bulanda mieć się dobrze
"Złożyli je MullenLowe MediaHub z ceną 5,83 mln zł, Codemedia z ceną 8,02 mln zł, All4Affiliate z ceną 19,82 mln zł oraz wspólnie Mastermind Media z John Pitcher z ceną 43,07 mln zł." Taki drobny rostrzał cenowy....
odpowiedź
User
Ja
jak zawsze ;)
odpowiedź