SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Czwarta edycja Bar-u ruszyła

W niedzielę ruszyła czwarta edycja Bar-u. Czy będzie hitem jak poprzednie edycje?

Wczoraj wystartowała czwarta edycja reality show Bar. Podobnie, jak w poprzednich trzech edycjach, tak i teraz uczestnicy wybrani zostali w drodze castingu, tym razem z ponad 25 tysięcznej grupy chętnych. Ostatecznie do programu dostało się 14 osób. Są to:

Adrian Tomala- ma 29 lat, Gliwice.

Ania Przędzak- ma 28 lat, pseudonim Ruda. Pochodzi z Lwówka Śląskiego, teraz mieszka we Wrocławiu.

Bernadetta Przybylska- ma 26 lat, Pseudonim Berny. Pochodzi z miejscowości Nowa Dęba w województwie podkarpackim.

Iza Grodecka- ma 24 lata, pochodzi z Ciechanowa, mieszka w Warszawie. Studiuje na IV roku w Wyższej Szkole Morskiej w Szczecinie na wydziale nawigacji. Brała udział w reality show TVN "Kawaler do wzięcia".

Karol Krukowski- ma 24 lata, pochodzi z Bartoszyc.

Magdalena Witkowska- ma 23 lata, pochodzi z Sosnowca.

Maja Kotarska- ma 21 lat. Mieszka w Pruszkowie. Brała udział w reality show TVN "Kawaler do wzięcia", zagrała epizody w serialach "Na dobre i na złe", "Sukces" i "Sezon na leszcza".

Mounir Hassine- ma 34 lata. Pochodzi z Tunezji.

Oleg Astakhov- ma 21 lat, pochodzi z Ukrainy.

Piotr Targowski- ma 26 lat. Pochodzi ze Skarżyska Kamiennej.

Ramona Snarska- ma 24 lata, pseudonim Ruda, Romek. Mieszka z rodzicami w Mikołajkach. Brała udział w reality show TVN "Kawaler do wzięcia" i "Randce w ciemno".

Robert Kornalewicz- ma 22 lata, pseudonim Kortez. Pochodzi z Zielonej Góry. Studiuje prawo. Jest na III roku na wydziale prawa i administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Sebastian Starosta- ma 24 lata. Pracuje jako sprzedawca ubezpieczeń i kasjer w jednym z koncernów paliwowych. Nigdy niczego nie żałuje. Wychodzi z założenia, że jego los jest już z góry nakreślony przez Boga. Pochodzi z Bedonia. Studiuje na V roku w Wyższej Szkole Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na wydziale zarządzania i marketingu.

Wioleta Uliasz- ma 21 lat, mieszka w Warszawie. Studiuje zaocznie na II roku w Wyższej Szkole Promocji.
W IV edycji Bar-u, po raz pierwszy w historii widowisk telewizyjnych w Polsce, w jednym programie pojawią się bohaterowie wszystkich realizowanych dotąd w naszym kraju produkcji typu reality. 16 osobowa grupa "gwiazd" o nazwie "All Stars", podzielona została na 8 par. W programie zobaczymy m.in. Piotra Gulczyńskiego, Erica Alira, Leszka Fedorowicz, Klaudiusza Sevkovicza, Arka Nowakowskiego, Dobrosławę Zych-Henner, Agnieszkę Frykowsk± czy Aldka Margola. Przez pierwsze 8 tygodni do programu kolejno wchodzić będą pary vipów. Publiczność podczas cotygodniowych, piątkowych odcinków "Bar - Pojedynek", eliminować będą po jednej osobie z danej pary. Osiem osób, które wyjdzie zwycięsko z pojedynku i uzyska największą popularność, w 9 tygodniu trwania reality show dołączy do uczestników "Baru". Od tej pory wszyscy na równych prawach będą brać udział w spotkaniach "Plus-Minus", "Gorących Krzesłach" oraz rywalizować o główną wygraną: sztaby złota.

BAR - złoto dla zuchwałych poprowadzi Krzysztof Ibisz. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, będzie spotykał się z uczestnikami nie tylko w trakcie czwartkowych i sobotnich show na żywo, ale także poprowadzi piątkowy Pojedynek.

Przypomnijmy, że 21 grudnia w Polsacie zakończyła się emisja trzeciej edycji reality show "Bar". Jak wynika z danych AGB Polska program oglądało średnio 3 439 513 widzów, przy udziale w rynku na poziomie 21,79%. Dla porównania pierwszą edycje programu oglądało średnio 2 931 056 (udział w rynku 19,54%) a drugą edycję Bar-u 3 144 131 widzów (19,47%).

Czy czwarta edycja okaże się sukcesem? Zapraszamy do komentowania na dole strony.
2004-03-01
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl