SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Daria Kulińska dyrektorką ds. korporacyjnych w Mars Wrigley

Z początkiem maja Daria Kulińska objęła na zastępstwo stanowisko dyrektorki ds. korporacyjnych dla segmentu Mars Wrigley w firmie Mars. Dołącza także do zespołu zarządzającego Mars Wrigley w Polsce.

Article

Kulińska wraz z zespołem corporate affairs odpowiada za cały obszar spraw korporacyjnych dla segmentu: promowanie i ochronę reputacji firmy, zarządzanie komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, rozwijanie relacji z interesariuszami, działania z obszaru zrównoważonego rozwoju oraz rozwój funkcji corporate affairs.

Daria Kulińska ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji. Przed dołączeniem do Marsa pełniła funkcję szefowej komunikacji Tesco w Polsce i Europie Środkowej prezeski Fundacji Tesco. Kierowała tam zespołem odpowiedzialnym za komunikację wewnętrzną, relacje z mediami, działania CSR i zaangażowanie społeczne.

Karierę zawodową rozpoczynała w sektorze paliwowym, prowadząc projekty komunikacyjne w największych firmach w Polsce i w Europie Środkowej. Odpowiadała też za strategię i działania PR i komunikacyjne Stadionu Narodowego w Warszawie, zarówno na etapie jego budowy, jak i po otwarciu, w tym podczas Mistrzostw UEFA 2012.

 

Dołącz do dyskusji: Daria Kulińska dyrektorką ds. korporacyjnych w Mars Wrigley

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl