SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Daria Zawiałow na billboardzie na nowojorskim Times Square

Piosenkarka Daria Zawiałow została wybrana przez Spotify jako artystka miesiąca ich globalnej kampanii Equal.

Article

Pod koniec kwietnia tego roku platforma streamingowa Spotify rozpoczęła projekt  Equal Music Program, który ma wspierać utalentowane artystki w branży muzycznej.

W ramach akcji powstają globalne i lokalne playlisty promujące muzykę tworzoną i wykonywaną przez kobiety.  Akcja ma na celu przeciwdziałanie nierówności płci w przemyśle muzycznym poprzez podkreślanie pracy artystek na całym świecie, poszerzenie zasobów i możliwości oraz zapewnienie długofalowej globalnej kampanii promocyjnej.

W Polsce projekt zainaugurowała piosenkarka i autorka tekstów Luna. Jako artystka czerwca i twarz lokalnej playlisty pojawiła się także w kampanii digitalowej na Times Square w gronie piosenkarek z całego świata biorących udział w programie. Na nośniku można było oglądać też Monikę Brodkę oraz polsko-czeską piosenkarkę Ewę Farną.

Daria Zawiałow na billboardzie Spotify w Nowym Jorku

Teraz Daria Zawiałow wraz z kilkoma innymi artystkami z całego świata pojawiła się na billboardzie w centrum Nowego Jorku, na Times Square. Zawiałow została wybrana artystką miesiąca Equal w kolejnej odsłonie globalnej inicjatywy.

 

Artystka ze swoim anglojęzycznym „Hollow” znalazła się na specjalnie przygotowanej playliście programu, obok takich artystek jak Billie Eilish, Anne-Marie czy WILLOW.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej