SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dariusz Andrian w kadrze zarządzającej VMLY&R w regionie EMEA, Polska jednym z centrów kompetencji

Centrala agencji VMLY&R (WPP) powołała liderów odpowiedzialnych za zarządzanie obszarem Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Jednym z nim jest Dariusz Andrian, CEO polskiego oddziału agencji. Uruchomiono też tzw. regionalne centra kompetencji: w Polsce, Wielkiej Brytanii i Turcji.

Dariusz Andrian Article

Stanowisko CEO VMLY&R na cały region EMEA objął Andrew Dimitriou, który z agencją Young&Rubicam związany jest od blisko 20 lat. Przed jej połączeniem z VML pracował jako jej prezes. Od lipca 2017 roku pełni w strukturze WPP funkcję global client leader.

Dariusz Andrian, CEO VMLY&R Poland, wszedł w skład zespołu Executive Leadership Team, który odpowiadać będzie za rozwój oferty agencji, jej relacji z kluczowymi klientami i partnerami oraz integrację sieci na poziomie różnych obszarów działania w regionie.

W zespole EMEA Executive Leadership Team są, obok Dariusza Andriana również: Jamie Mandelbaum, chief creative officer, EMEA; Saul Betmead, chief strategy officer, EMEA; Chris Wood, chief integration officer, Europe; Ann French, managing director, business solutions, EMEA; Cecile Lejeune, chief executive officer, VMLY&R France; Simona Maggini, chief executive officer, VMLY&R Italy; Justin Pahl, chief executive officer, VMLY&R UK; Natalia Romanenko, chief executive officer, VMLY&R Russia oraz Arzu Unal, chief executive officer, VMLY&R Turkey.

Jak podaje VMLY&R,  EMEA jest jednym z tych regionów, w których agencja rozwija się najprężniej – w ciągu ostatniego pół roku pozyskała 35 nowych klientów, w związku z czym zatrudnienie może wzrosnąć o 5 proc.

Kadra zarządzająca na obszar EMEA ma być motorem strategicznych zmian w oddziałach lokalnych i regionie, począwszy od uruchomienia regionalnych centrów kompetencji, które pozwolą agencji wspierać klientów w zakresie ich zmieniających się biznesowych i komunikacyjnych potrzeb oraz zwiększyć możliwości związane z transformacją cyfrową.

Polski oddział odpowiada za rozwiązania technologiczne i jest jednym z trzech centrów kompetencji obok Wielkiej Brytanii (customer experience) i Turcji (content).

- Nasze biuro - największe w Europie - oferuje klientom i partnerom wysokiej jakości fachową wiedzę technologiczną, doświadczenie we wdrożeniach dla różnych kategorii i przyspieszony dostęp do skalowalnych usług w tym obszarze - mówi Dariusz Andrian, CEO VMLY&R Poland

Regionalne centrum kompetencji w Polsce oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, budowy, rozwoju i utrzymania systemów, marketingu mobilnego i precyzyjnego, a także e-commerce. Wzmacnia budowanie tzw. connected brands dzięki rozwiązaniom z różnych platform, w tym m.in. Adobe, Drupal, Sitefinity, Sitecore, technologii mobilnych i innych.

Jednym z projektów realizowanych w nowym modelu w regionie EMEA jest współpraca z marką Lavazza. Zespoły w Polsce i Mediolanie dostarczają rozwiązania z zakresu connected customer experience pozwalające marce lepiej zakorzenić się w życiu konsumentów, a tym samym realizować strategiczne priorytety biznesowe marki Lavazza.

Dołącz do dyskusji: Dariusz Andrian w kadrze zarządzającej VMLY&R w regionie EMEA, Polska jednym z centrów kompetencji

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kicia de Lodź
Co za wyszukania frazeologia w stylu biznesowo-korporacyjnej nowomowy, nic z tego nie udaje się zrozumieć. Coś tam robią nie wiadomo co ale na pewno dobrze na tym zarabiają :P
0 0
odpowiedź