SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dariusz Staniak dyrektorem muzycznym Chillizet

Od 4 maja dyrektorem muzycznym Chillizet (Eurozet) będzie Dariusz Staniak. Pracował już w Eurozecie w latach 2008-2017, przez ostatnie trzy lata w Chillizet.

Dariusz Staniak Article

Na stanowisku dyrektora muzycznego Chillizet Dariusz Staniak zastąpił Uruszulę Prussak, która rozstała się ze stacją w zeszłym tygodniu, po czym dołączyła do zespołu internetowej rozgłośni RadioSpacja.pl. Jednocześnie Chillizet zrezygnowało z większości audycji autorskich i rozstało się z ich prowadzącymi.

W komunikacie prasowym Chillizet podano, że Dariusz Staniak będzie odpowiadał za nowe brzmienie stacji, a jego zatrudnienie jest konsekwencją wprowadzanych zmian programowych.

W połowie stycznia br. redaktorem naczelnym Chillizet został Mariusz Smolarek, zastępując Iwonę Kostkę-Kwiatkowską. Jednocześnie zachował pełnioną od 2016 roku funkcję redaktora naczelnego Antyradia. Natomiast od początku kwietnia za marketing i promocję Chillizet odpowiada Paweł Loroch, nadal prowadzi też programy kulinarne w Antyradiu i Meloradiu.

Dariusz Staniak przez 9 lat w Eurezecie

Dariusz Staniak pracował już w Eurozecie w latach 2008-2017. Był szefem muzycznym i pełnił obowiązki dyrektora programowego Planety FM, a potem dyrektorem internetowego radia Planeta.fm.

W 2015 roku przeszedł do zespołu Chillizet. Początkowo objął stanowisko dyrektora programowego i muzycznego stacji, a w listopadzie 2015 roku został redaktorem naczelnym. Ze stacją pożegnał się wiosną 2017 roku.

Według badania Radio Track w pierwszym kwartale br. Chillizet miało 0,2 proc. udziału w rynku słuchalności, tyle samo co rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dariusz Staniak dyrektorem muzycznym Chillizet

35 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ano
W tym Chillizet co chwilę nowe wspaniałe brzmienie... co się dziwić, że nikt już tego nie słucha. Było dobre radio to zabrali nadajniki i wszystko rozwalili... to już dogorywa...
28 4
odpowiedź
User
Lukrecja
W tym Chillizet co chwilę nowe wspaniałe brzmienie... co się dziwić, że nikt już tego nie słucha. Było dobre radio to zabrali nadajniki i wszystko rozwalili... to już dogorywa...


Myślę, że dobre radio można robić też z jednym nadajnikiem.
27 4
odpowiedź
User
Szylik
Szacun dla Smolo, że postawił ma swoim i sięgnął do starej, sprawdzonej gwardii, która znała sie na robocie. Miejmy nadzieje, że Staniakowi znow zycia nie bedzoe zatruwać TS.
To też pierwsza jaskółka, która pokazuje, że kadra jest jednak najwazniejsza i firma straciła wiele wartościowych osob. Odzyskanie wielu ludzo jest juz niemożliwe, bo Eurozet z tymi władzami to dla nich groteska.
23 8
odpowiedź