SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dariusz Zatorski i Jarek Ziębiński z nagrodą KTR Hall of Fame 2019

W tym nagrody specjalne konkursu KTR Hall of Fame odbiorą Dariusz Zatorski oraz Jarek Ziębiński.

Dariusz Zatorski i Jarek Ziębiński, fot. Jacek Poremba (Shootme)Article

Hall of Fame jest uhonorowaniem osób, które swoją pracą, oddaniem, talentem i kreatywnością od wielu lat wnoszą szczególną jakość do branży reklamowej. Wyróżnienia przyznawane są za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej przez zarząd KTR.

W tym roku tytuł Hall of Fame otrzymają Dariusz Zatorski (reżyser reklam, przez 20 lat dyrektor kreatywny w największych polskich agencjach reklamowych) oraz Jarek Ziębiński (prezes Publicis Groupe na Europę Północną i Środkową).

Nagrody zostaną wręczone 7 czerwca podczas Gali KTR.

Wyróżnienie Hall of Fame przyznawane jest od ubiegłego roku. Po raz pierwszy otrzymali je Kot Przybora i Iwo Zaniewski oraz Teresa Zielińska.

Dołącz do dyskusji: Dariusz Zatorski i Jarek Ziębiński z nagrodą KTR Hall of Fame 2019

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
1234
Piękne zdjęcia Poremby ;)
odpowiedź
User
Iwona D.
Mój Boże... Jak miło patrzy się na występ tych wszystkich, którzy na Jarku Z. wieszali psy 24/7, Osoby na filmie to Ci, których: zwolnił z pracy za niekompetencję (z wielkim hukiem), umoczył w układ z holdingiem a później zostawił jak dzieci na drodze (cały On...:)) - czemu wielokrotnie dawali wyraz słowami cenzuralnymi i -nie. I ta biedna pani na końcu, która chciałaby powiedzieć o JZ coś dobrego ale nie może, więc mówi, ze "pracował z dyrektorami kreatywnymi":) . Niekomfortowa sytuacja. Ona nie może z powodów o których zainteresowani doskonale wiedzą a niezainteresowani - nie są zainteresowani. Choć z drugiej mańki - wieść gminna niesie, że za będzie mogła wielbić JZ bardziej zmniejszając poziom uwielbienia po stronie mniej szczęśliwego obiektu dotychczasowych uwielbień, którego pozycja słabnie szybciej, niż wymówisz "Wisconsin". Skomplikowane. Jarka Z pozdrawiam, mimo wszystko.
Generalnie - oglądam tą korporacyjną laurkę i mam ochotę wstać i wyjść.
I wychodzę.
odpowiedź
User
MarekX
Wypowiedź poprzedniczki - w punkt, nic dodać nic ująć. Korporacyjny fałsz.
odpowiedź