SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Darmowy dostęp do serwisu Wyborcza.pl. „Dziękujemy za zaangażowanie i obywatelską postawę”

„Gazeta Wyborcza” (Agora) na fali obywatelskich protestów oferuje wszystkim nowym użytkownikom bezpłatny miesięczny dostęp do serwisu Wyborcza.pl. Mogą z niego także korzystać obecni prenumeratorzy. To druga już aktywność wydawcy dziennika, zogniskowana wokół odbywających się w całym kraju protestów.

fot. agora Article

Pierwszą jest wydawanie (do wczoraj nie było decyzji o zaprzestaniu) popołudniówki „Gazeta Suwerena”. To 8-stronicowe pismo, w którym redakcja „Gazety Wyborczej” - przy wparciu lokalnych - zawiera najważniejsze informacje dla protestujących, a także krótkie ich sylwetki.

Wszystkie numery „Gazety Suwerena” można pobrać za darmo z serwisu Wyborcza.pl. Sam serwis od wtorku, 25 lipca, dla nowych użytkowników dostępny jest przez miesiąc za darmo.

- Dziękujemy za zaangażowanie i obywatelską postawę. Prosimy - nie przestawajcie. Następne tygodnie będą bardzo ważne. Dlatego dzisiaj dajemy każdemu w prezencie miesiąc dostępu do Wyborcza.pl. Chcemy, żeby jak najwięcej osób miało pełen dostęp do informacji - pisze redakcja na swoim facebookowym profilu. Wiadomość zilustrowana jest zdjęciem protestujących, podobnie jak zalinkowana strona, na której można sfinalizować bezpłatną prenumeratę.

- Oferta jest skierowana przede wszystkim do tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować prenumeraty serwisu Wyborcza.pl. Chcemy, aby jak najwięcej osób miało dostęp do tej prenumeraty. Uwzględniamy również zgłoszenia od zainteresowanych dotychczasowych prenumeratorów Wyborcza.pl - mówi dla Wirtualnemedia.pl Nina Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Agory.

W kwietniu br. Agora zaproponowała inną promocję: spadek cen cyfrowej „Wyborczej” o 40 proc. 

Na koniec ub.r. z prenumeraty korzystało prawie 100 tys. użytkowników. Zarząd Agory spodziewa się, że na koniec 2017 roku ich liczba wzrośnie do 110 tys., zwiększą się też średnie wpływy ze sprzedanych prenumerat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Darmowy dostęp do serwisu Wyborcza.pl. „Dziękujemy za zaangażowanie i obywatelską postawę”

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
prawnik
Dlaczego ludziom, którym przeszkadza obecne upolitycznienie TVP, nie przeszkadza istnienie tej, wcale nie mniej upolitycznionej, gazety?

Co więcej -- w przypadku TVP powszechnie wiadomo dlaczego jest ona upolityczniona (bo jej zarząd wybrali i stanowią politycy) i dlaczego opowiada się ona akurat po tej, a nie innej, stronie sporu politycznego (reprezentuje punkt widzenia większości parlamentarnej, która z kolei jest rezultatem wyborów).

W przypadku Gazety nie znamy odpowiedzi na żadne z tych pytań. Nie wiemy dlaczego prowadzi tak agresywną walkę polityczną. Nie wiemy dlaczego opowiada się akurat po tej stronie, a nie innej. Nie wiemy nawet kto o tym decyduje. Nie wiemy wreszcie czyj punkt widzenia ona reprezentuje.

Moim zdaniem jest to sytuacja znacznie bardziej niebezpieczna niż w przypadku TVP.
56 27
odpowiedź
User
sky
to jest pytanie otwarte - kto dał kasę na reklamę Nowoczesnej przed wyborami, na organizację manifestacji KOD-u - (kurteczki - jednakowe granatowe pikowane; drzewce, flagi, banery, nagłośnienie, całą logistykę), wszystkie rzeczy potrzebne do obsługi obecnych "spontanicznych" akcji - także druk popołudniówki Agory KTO dał pieniądze, KTO w sposób niewidoczny dla społeczeństwa steruje i manipuluje nim
43 20
odpowiedź
User
mbbm
Przegracie kolejne wybory. Zakładanie, że na ulice wyszły dziesiątki tysięcy idiotów, sterowanych przez gazetę o porównywalnym do ich liczby nakładzie, to prosta droga do porażki. PO też tak podchodziło do opozycji.
22 28
odpowiedź
User
Czytelnik
Jakś ściema z bezpłatnym dostępem do Wyborczej Pl - artykuły zablokowane pewnie chwyt reklamowy na wejścia...
31 9
odpowiedź
User
jak
Wiedziałem, że Czerska nie robi nic z dobrego serca. Najpierw rozdawanie gazety suwerena a teraz łapanie jeleni na próbny miesiąc. Wyborcza to te stare ryje jak Michnik, którego byle gówniarz potrafi z równowagi wytrącić jednym pytaniem. Twarzą KOD możecie być bo tam są starcy ale głosem młodych nie będziecie nigdy.
32 17
odpowiedź