SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Digital One tworzy spółkę technologiczną

Agencja interaktywna Digital One wydzieliła ze swoich struktur firmę Digital One BPO, która będzie specjalizować się w rozwiązaniach technologicznych. Jednocześnie firma otwiera swoje biuro w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Article

Digital One BPO będzie oferować outsourcing procesów biznesowych (BPO) w zakresie nowych technologii oraz programowania. Firma chce pozyskać przede wszystkim klientów z rynków zagranicznych.

Prezesem nowej spółki został Michał Owczarek, który jednocześnie nadal jest strategy & creative directorem w Digital One, a prokurentem - Olgierd Cygan, prezes Digital One. W ramach działań operacyjnych wspierają ich pełniąc funkcję head of IT & development Paweł Tomicki oraz Michał Rygiel, head of interactive development, od lat związani z Digital One wraz z dziesięcioosobowym zespołem produkcyjnym.

Agencja podkreśla, że realizowała już kampanie dla marek globalnych na kilkunastu rynkach europejskich, zajmując się koordynacją działań między poszczególnymi krajami, a także pomiędzy nimi a centralą.

- Jeden punkt kontaktu dla dużych, międzynarodowych brandów to gwarancja synergii, jak i spójności wdrożeń, uproszczenia struktury i modelu współpracy, ale przede wszystkim rozwiązanie korzystne ekonomicznie. Usługi BPO zlokalizowane w naszej części Europy mają również tę przewagą nad rynkami dalekowschodnimi, że pozwalają ominąć bariery czasowe oraz komunikacyjne - przekonuje Olgierd Cygan, prezes Grupy Digital One.

Firma otrzymała właśnie zezwolenie na prowadzenie działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i to w niej otwiera swoje nowe biuro.

Grupa Digital One chce do 2016 roku zwiększyć zatrudnienie przynajmniej o 15 pracowników oraz do 2019 roku wydać minimum 1,5 mln zł na inwestycje.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Digital One tworzy spółkę technologiczną

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl