SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Dobra Energia w twoich kontaktach'

To hasło kampanii wizerunkowej, którą spółka 'PKP Energetyka' rozpoczyna w połowie czerwca br.

Kampania ta ściśle związana jest z datą 1 lipca, która dla wielu firm energetycznych oznacza  liberalizację rynku energii elektrycznej.

Celem kampanii jest po pierwsze zwiększenie spontanicznej znajomości marki
„PKP Energetyka”, przybliżenie jej działalności, jak również wyróżnienie Spółki spośród firm konkurencyjnych. Ponadto akcja ma na celu również zachęcenie do skorzystania 
z różnorodnej oferty kierowanej do wszystkich potencjalnych klientów klejowych
i niezwiązanych z koleją w tym odbiorców indywidualnych - informuje Sylwia Trzuskowska Rzecznik Prasowy „PKP Energetyka”.

  

W kampanii wykorzystane zostało hasło „Dobra Energia” towarzyszące Spółce jako główny motyw od początku jej istnienia.

Kampania w pierwszym etapie prowadzona będzie na nośnikach  tzw. Billboardach zlokalizowanych przy głównych ulicach największych miast w Polsce m.in. Warszawa, Trójmiasto, Kraków , Wrocław. Kampania billboardowa potrwa dwa tygodnie. Pod koniec sierpnia pojawią się banery reklamowe na obiektach będących w użytkowaniu spółki zlokalizowanych bezpośrednio przy torach. Kolejny etap kampanii to kampania radiowa w postaci 20 sek. spotów reklamowych. Dodatkowym wzmocnieniem będą informacje w prasie ogólnopolskiej i branżowej. Kampania kierowana jest do wszystkich grup docelowych, jest charakterystyczna i łatwa do zapamiętania.

Wizualizacja - Agencja PARA Studio. Zakup mediów – CITYLIGHT.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Dobra Energia w twoich kontaktach'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl