SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dobre wyniki finansowe NetSprint.pl

NetSprint.pl zwiększył swoje przychody w pierwszym półroczu tego roku o ponad 270% w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.

W pierwszym półroczu spółka wypracowała przychody w wysokości 1,719 mln zł, co stanowi ponad 270% wzrost w stosunku do wyników osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego. Zysk brutto wyniósł 357 tys. zł. Dla przypomnienia - NetSprint.pl zamknął ubiegły rok zyskiem brutto w wysokości 180 tys. zł, przy przychodach 1,709 mln zł. Prognozy na cały rok 2005 zakładają przychody na poziomie 4,200 mln zł.

Artur Banach, Prezes Zarządu NetSprint.pl z zadowoleniem komentuje wyniki spółki - W ciągu 6 miesięcy osiągnęliśmy przychody na poziomie ubiegłego roku oraz podwoiliśmy zysk brutto. Motorem tak dużego wzrostu jest dynamicznie rosnąca sprzedaż Linków Sponsorowanych w sieci reklamowej NetSprint i WP oraz wprowadzenie do sprzedaży rozwiązań wyszukiwawczych dla korporacji.

- Cieszą nas dobre wyniki, ale zdajemy sobie sprawę, że w naszej branży kluczowym czynnikiem sukcesu jest nieustanny rozwój - kontynuuje Artur Banach. - Dlatego też cały zysk przeznaczany jest na inwestycje. Stale powiększany zespół informatyków i intensywnie pracuje nad nowymi rozwiązaniami dla Użytkowników wyszukiwarki. Wierzymy, że pozwolą one nam systematycznie zwiększać naszą pozycję rynkową.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dobre wyniki finansowe NetSprint.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl