SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dominik Tzimas odchodzi z Metropolu

Od 15 czerwca Małgorzata Golińska została powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego dziennika Metropol.

Golińska od ponad trzech lat pracuje w wydawnictwie jako  dyrektor sprzedaży. Jej dotychczasowa działalność przyczyniła się do wprowadzenia gazety do czołówki dzienników ogólnopolskich oraz wzrostu dochodów w 2005 o 50% w porównaniu z rokiem poprzednim. Od początku pracy w TPP Golińska brała czynny udział w zarządzaniu spółką, co będzie kontynuowała jako dyrektor zarządzająca, podano w komunikacie prasowym.

- Moim głównym celem jest kontynuacja dalszej ekspansji i rozwoju Metropolu na polskim rynku prasowym. Będziemy umacniać pozycję Metropolu jako dziennika ogólnopolskiego poprzez doskonalenie produktu, wzmacnianie Metropolu na rynkach lokalnych jak również zwiększanie nakładów i wyszukiwanie nowych kanałów dystrybucji – powiedziała Małgorzata Golińska.

Dotychczasowy dyrektor zarządzający – Dominik Tzimas zostanie w firmie do 31 lipca, zakończenie współpracy nastąpiło za porozumieniem stron. Tzimas dołączył do zespołu w 2004 r. Jego głównym zadaniem było przekształcenie Metropolu z warszawskiego dziennika w gazetę ogólnopolską, która obecnie ukazuje się w 10 największych miastach w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dominik Tzimas odchodzi z Metropolu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl