SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Bratowska-Świacka i Marcin Rutkowski w Provident Polska

Dorota Bratowska-Świacka i Marcin Rutkowski rozpoczęli pracę w dziale marketingu Provident Polska. Bratowska-Świacka objęła funkcję kierownika ds. marketingu, a Rutkowski - kierownika ds. strategii i rozwoju.

Dorota Bratowska-Świacka i Marcin Rutkowski w Provident Polska

Jako kierownik ds. marketingu w Provident Polska Dorota Bratowska-Świacka będzie odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie działań dla marki Provident oraz planowanie i realizację aktywności mających na celu utrzymanie dotychczasowych i pozyskanie nowych klientów. W tej funkcji zastąpiła Annę Kulawik, która objęła w firmie stanowisko kierownika działu komunikacji wewnętrznej.

Bratowska-Świacka przez ostatnie siedem lat pracowała jako dyrektor marketingu w Vision Express. Była odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii działań marketingowych firmy w Polsce i Bułgarii. Studia w zakresie ekonomii ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie kończy doktorat z marketingu i zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w  Warszawie.

Natomiast Marcin Rutkowski na nowo utworzonym stanowisku kierownika ds. strategii i rozwoju w dziale marketingu Provident Polska będzie odpowiadał za współtworzenie i wdrażanie strategicznych projektów mających na celu dalszy rozwój biznesu. I tak będzie się zajmował przede wszystkim rekomendowaniem, planowaniem, koordynowaniem i rozwijaniem inicjatyw oraz projektów mających na celu realizację długookresowej strategii wzrostu.

Rutkowski wcześniej pracował jako business development manager w brytyjskiej firmie Cussons działającej w branży środków higienicznych i chemii gospodarczej). Był odpowiedzialny za rozwój geograficzny, organizacyjny i produktowy w regionie Europy Centralnej, Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Następnie pełnił funkcję dyrektora marketingu w firmach Kimberly-Clark i Premium Foods, a ostatnio współpracował z Albert Polska. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ze specjalizacją zarządzanie strategiczne i marketing.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dorota Bratowska-Świacka i Marcin Rutkowski w Provident Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl