SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Dabrowski-Winterscheid dołącza do CEC Group

Do agencji CEC Group dołączyła Dorota Dabrowski-Winterscheid, obejmując nowo stworzone stanowisko senior director, strategic relations.

Dorota Dabrowski-WinterscheidArticle

Dabrowski-Winterscheid odpowiadać będzie za budowanie, utrzymywanie i wzmacnianie relacji CEC z klientami i innymi interesariuszami.

Jakie doświadczenie zawodowe

Przed dołączeniem do CEC doradzała młodym przedsiębiorstwom w zakresie strategii rozwoju biznesu i wkraczania na rynek oraz promowała koncepcję Network Intelligence. Przez poprzednie 20 lat piastowała stanowisko dyrektor zarządzającej Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce, którą skutecznie kierowała i rozwijała.

Zasiadała także w zarządzie AmChams na poziomie europejskim, była założycielką Polish Professional Women Network (PWnet) oraz KlubuMBA, a także jurorką w konkursach PR „Złote Spinacze”, Students in Free Enterprise (obecnie Enactus) i wielu innych. Posiada również certyfikat Competent Toastmaster.

We wczesnych latach swojej kariery pracowała w działach księgowości w firmach PwC i Shell oraz była dziennikarką Warsaw Business Journal.

Jest absolwentką ekonomii i slawistyki na Lawrence University w Appleton, Wisconsin. MBA uzyskała na Uniwersytecie Calgary w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Dołącz do dyskusji: Dorota Dabrowski-Winterscheid dołącza do CEC Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl