SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota N. Haller w globalnej radzie IAA Diversity, Equity and Inclusion

Do Diversity, Equity and Inclusion Council IAA Global dołączyła Dorota N. Haller, wiceprezeska IAA Polska, CMO, marketing, communications and digital director w Honor Polska.

Dorota N. HallerDorota N. Haller

Udział Polki w pracach rady wiąże się z odpowiedzialnością za jeden z kluczowych obszarów w misji IAA, jakim jest różnorodność i równość.

- W IAA wierzymy, że różnorodność, równość i integracja są kluczowymi czynnikami napędzającymi kreatywność, współpracę i innowacje. Bez różnorodności nie moglibyśmy dostarczać innowacyjnych rozwiązań, czy śmiałych, nowatorskich idei. Tym bardziej cieszę się, że działania Global DE&I Council wesprze swą wiedzą i niezwykłą energią Dorota N. Haller – podkreśla Dagmara Szulce, Global executive director IAA.

Obok Doroty N. Haller w gronie członkiń i członków DE&I Council IAA Global są: Sheba Nandkeolyar (przewodnicząca z Australii) oraz Kirsty Giordani (Wielka Brytania), Dagmara Szulce (Stany Zjednoczone), Sasan Saeidi (Zjednoczone Emiraty Arabskie),  Megha Tata (Indie), Carol Schuster (Stany Zjednoczone), Scott Reed (Stany Zjednoczone), Morana Bakula (Kanada).

- Czuję się dumna i zaszczycona, dołączając do struktur globalnych IAA. Wierzę, że równość i różnorodność czynią świat lepszym – mówi Dorota N. Haller. - Z radością zauważam, że środowisko komunikacji marketingowej zwraca coraz większą uwagę na kwestie związane z DE&I, a IAA ma niejako w swoim DNA i w swojej misji - dodaje.

Dorota N. Haller wiceprezeską IAA Polska

Dorota N. Haller została w czerwcu wybrana na drugą kadencję do zarządu Stowarzyszenia IAA Polska. Jako wiceprezeska zarządu organizacji współodpowiada za nowe formaty branżowej dyskusji proponowane przez stowarzyszenie – podcasty w cyklu "IAA Power Podcast" i panele dyskusyjne "IAA Power Hour".

- Jako IAA chcemy być najbardziej zróżnicowanym i inkluzywnym stowarzyszeniem w branży komunikacji marketingowej na świecie i służyć innym, przede wszystkim naszym członkom i partnerom jako inspiracja w zakresie różnorodności i równości w wielu obszarach - takich jak rasa, religia, płeć, wiek, tożsamość czy orientacja seksualna. Cieszę się, że Dorota wniesie do Rady swoją pasję i doświadczenie – podkreśla Sheba Nandkeolyar, Global Vice President – diversity, equity and inclusion IAA Global, przewodnicząca DE&I Council IAA Global.

Na co dzień Dorota N. Haller pracuje jako szefowa marketingu marki smartfonów Honor.

Od lat działa społecznie jako mentorka, a także podcasterka w swoim autorskim programie „Hallo Haller”.  W 2022 roku zdobyła dyplom  University of Cambridge Judge Business School: DEI Strategies for Business Impact.  Jest specjalistką z zakresu DE&I.

Dołącz do dyskusji: Dorota N. Haller w globalnej radzie IAA Diversity, Equity and Inclusion

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lol
twarz która odstrasza
odpowiedź
User
Lenin Szwab
różnorodność, równość i inkluzywność czytaj - komuna XXI wieku
odpowiedź
User
Brawo
Brawo, gratulacje Dorota!
odpowiedź