SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Duże zmiany w Cyfrowym Polsacie

Nowe logo, nowy wizerunek i trzy nowe kanały Cyfrowego Polsatu

Wczoraj Polsat zaprezentował nowy wizerunek swojej platformy cyfrowej. Najważniejsza zmiana to nowe logo i nowa nazwa - Cyfrowy Polsat.

Nadawca zapowiedział również, że na jesieni do oferty platformy Polsatu zostaną dołączone trzy nowe kanały. Będą to Travel Channel, Comedy 1, a także nowy kanał Polsatu - Moto Polsat. Od nowego roku mają pojawić się kolejne kanały, ale na razie Polsat nie ujawnia co to będzie.

Cyfrowy Polsat zamierza poprawić obsługę swoich abonentów i przyszłych klientów. W tym celu wczoraj uruchomiono nowy numer Infolinii 0/22 466 66 66.

Platforma cyfrowa Polsatu powstała pod koniec 1999 roku. Do czerwca 2003 roku rozprowadzono 400 tysięcy dekoderów, wśród nich jest prawie 300 tysięcy płacących abonentów i 100 tysięcy użytkowników dekoderów, którzy oglądają Cyfrowy Polsat w wybranych przez siebie miesiącach.

W minionym roku nastąpiły duże zmiany oferty programowej jak i usług interaktywnych Cyfrowego Polsatu. W lipcu 2002 zrezygnowano z produkcji własnych kanałów ON, ONA, Filmax, Junior i Muzyczny Relaks pozostawiając jedynie kanał Polsat Sport, który stał się sztandarowym kanałem platformy. W zamian wprowadzono: Fox Kids, Cartoon Network/TCM, CNN, Discovery Science, Discovery Travel&Adventure, Discovery Civilisation, Club czy Europa Europa. We wrześniu 2002 wprowadzono nową usługę multimedialną E-Mail. Dwa miesiące później pojawiła się kolejna usługa tym razem SMS Chat. W listopadzie 2002 do oferty programowej Cyfrowego Polsatu dołączyła stacja radiowa RMF FM. Kolejna zmiana to uruchomienie na początku 2003 roku dwóch nowych aplikacji Przewodnik i Abonament.

Cyfrowy Polsat w czerwcu 2003 roku to firma znacznie dojrzalsza, z bogatą ofertą programową, ustabilizowaną ofertą usług multimedialnych - informuje Katarzyna Wyszomirska, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Duże zmiany w Cyfrowym Polsacie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl