SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy dział komunikacji korporacyjnej w Grupie Eurozet, Anna Marucha szefem

Od maja 2023 roku w Grupie Eurozet funkcjonuje nowy dział, który odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Na czele zespołu stanęła Anna Marucha, dotychczasowa szefowa PR Eurozetu. Stanowisko rzecznika prasowego stracił Michał Aleksandrowicz, który pozostaje w spółce.

 

Anna Marucha; fot. EurozetAnna Marucha; fot. Eurozet

Marucha będzie zarządzała komunikacją korporacyjną, relacjami z mediami, komunikacją z pracownikami oraz działaniami public relations realizowanymi dla wszystkich marek radiowych i internetowych z portfolio Grupy Eurozet.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Do priorytetowych zadań nowo powstałego działu należy integracja procesów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej nowej grupy radiowej, którą tworzą dziś połączone zespoły Eurozetu i Grupy Radiowej Agory.

Dział komunikacji korporacyjnej Grupy Eurozet będzie ściśle współpracować z działem PR Agory, który odpowiada kwestie komunikacyjne spółki i całej Grupy Agora.

Anna Marucha jest związana z Eurozetem od lutego 2022 roku, kiedy objęła funkcję szefowej PR. Wcześniej m.in. pracowała w RAS Polska, gdzie odpowiadała za komunikację korporacyjną i pełniła rolę rzeczniczki prasowej.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dariusz-kostrzewski-dyrektor-dzial-badan-i-analiz-grupa-eurozet  ##

Michał Aleksandrowicz, dotychczasowy rzecznik prasowy Eurozetu, ma pracować z Anną Maruchą w dziale komunikacji korporacyjnej Grupy Eurozet. Ma odpowiadać m.in. za obszar komunikacji wewnętrznej i za Nagrodę Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego.

Agora kupiła Eurozet

27 lutego Agora przejęła 11 proc. udziałów w Eurozetu, stając się większościowym udziałowcem (51 proc.) spółki. 1 marca br. została podjęta decyzja o wspólnej identyfikacji Eurozetu i Grupy Radiowej Agora i przyjęciu wspólnej marki Grupa Eurozet.

W skład grupy wchodzi obecnie 9 stacji radiowych: Radio ZET, TOK FM, Złote Przeboje, Antyradio, Radio Plus, Meloradio, Radio Pogoda, Rock Radio i Chillizet; serwis muzyczno-podcastowy Tuba oraz serwisy internetowe, w tym m.in.: Radiozet.pl, Tokfm.pl, Planeta.pl i Antyradio.pl.

Dołącz do dyskusji: Nowy dział komunikacji korporacyjnej w Grupie Eurozet, Anna Marucha szefem

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Eurozet
🤮
odpowiedź
User
toja
Brawo Ania! Gratulacje!
odpowiedź
User
exŻurawia
ehh Michał. Starałeś się, mówiłeś głosem zarządów i co Ci zostało?
odpowiedź