SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dzielnica strachu 5” hitem Puls 2, serial podwaja wyniki stacji

Nadawany w Puls 2 piąty sezon serialu „Dzielnica strachu” ogląda średnio 290 tys. widzów. Produkcja dwukrotnie podnosi średnie długookresowe udziały stacji - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

„Dzielnica strachu”; fot. Telewizja Puls Article

Premierowe odcinki „Dzielnicy strachu 5” kanał Puls 2 emituje w dni powszednie o godz. 22.00, począwszy od 4 września 2023 roku. Średnia widownia serialu do 27 września br. wyniosła 290 tys. osób. Udział stacji w rynku telewizyjnym ukształtował się na poziomie 3,42 proc. wśród wszystkich widzów, 4,02 proc. w grupie 16-49 oraz 3,86 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Najwięcej widzów przyciągnął odcinek produkcji pokazany 11 września. Śledziło go średnio 342 tys. osób.

Serial ponad dwukrotnie podnosi średnie długookresowe udziały Puls 2. Na przykład SHR% stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 1,43 proc., a w grupie 16-49 było to 1,89 proc.

Głównymi bohaterami kryminalno-obyczajowego serialu „Dzielnica strachu” są dzielnicowi oraz tzw. „trudna” dzielnica. W każdym odcinku widzowie śledzą historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w najbardziej niebezpiecznej dzielnicy w mieście.

W obsadzie piątego sezonu znajdują się m.in.: Agata Załęcka, Andrzej Młynarczyk, Aleksandra Listwan, Jagoda Małyszek, Maciej Kosmala, Tomasz Oswieciński, i Marcin Krajewski. Do obsady dołączył Jasper Sołtysiewicz.

Udział Puls 2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 1,43 proc.

Dołącz do dyskusji: „Dzielnica strachu 5” hitem Puls 2, serial podwaja wyniki stacji

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bredny
Serial musiał mieć dobra promocje
13 1
odpowiedź
User
Gość
Ten serial jest genialny
12 1
odpowiedź
User
Widz
Aż 3x lepsze wyniki od konkurenta w postaci Krejzi Patrolu na TV4.
9 0
odpowiedź