SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dziennik Łódzki” z pocztówkami 3D

„Dziennik Łódzki” (Polskapresse) od piątkowego wydania z 8 listopada br. dołączać będzie do nakładu serię pocztówek 3D pokazującą najciekawsze widoki województwa łódzkiego.

„Dziennik Łódzki” z pocztówkami 3D

Na zdjęciach pokazane zostaną m.in. m.in. Stare Miasto w Piotrkowie Trybunalskim, kościół św. Idziego w Inowłodzu, pałac Radziwiłłów w Nieborowie oraz pałac Ostrowskich w Tomaszowie Mazowieckim. W sobotę, 9 listopada br., czytelnicy dodatkowo otrzymają etui i okulary do oglądania pocztówek w trójwymiarze. Dziennik do swojego nakładu będzie dołączał trójwymiarowe pocztówki do 21 listopada br.

Autorami zdjęć są Paweł Łacheta i Dariusz Śmigielski. Publikacja kolekcji wspierana jest kampanią reklamową w tytułach Polskapresse i w lokalnych rozgłośniach radiowych w regionie.

W sierpniu br. średnia sprzedaż ogółem „Dziennika Łódzkiego” wyniosła 27 628 tys. egz. (dane ZKDP - więcej na ten temat).


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Dziennik Łódzki” z pocztówkami 3D

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl