SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dziennikarz Gazety Wyborczej najlepszy

Konkurs "Skrzydlat FERK" został rozstrzygnięty

Konkurs "Skrzydlaty FERK", który zorganizowała Fundacja Edukacji Rynku Kapitałowego pod patronatem warszawskiej giełdy i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, wygrał Tomasz Pruska z Gazety Wyborczej. Pierwsze miejsce i nagrodę główną w wysokości 5.000 zł otrzymał za artykuł prasowy "Piszę, więc nie gram".

Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 2.000 zł otrzyma audycja telewizyjna p. Magdaleny Gonciarz oraz p. Mariusza Wałęgi z TVP 3 Oddział Szczecin za program "Szczeciński Magazyn Gospodarczy".

Jury przyznało również wyróżnienie za wysoki poziom merytoryczny programu "Puls, Biznes, Giełda" dla p. Wojciecha Szeląga i zespołu z Telewizji Polsat. SA.


W dniu 19 lipca 2004 r. odbyło się posiedzenie Jury na konkurs dla dziennikarzy "Skrzydlaty FERK".

Do konkursu zakwalifikowało się 9 prac, w tym: 3 artykuły prasowe, 1 audycja radiowa, 5 programów telewizyjnych.

Jury oceniło prace biorąc pod uwagę następujące kryteria:

wartość merytoryczna pracy
rzetelność prezentacji informacji
forma (styl przekazu informacji, język wypowiedzi).

 Może dziwić, że nagradzamy osoby, które nie grają na giełdzie. Ale my - pracownicy giełdy - też nie gramy, a byśmy chcieli - mówił w czwartek prezes giełdy Wiesław Rozłucki, wręczając dziennikarzowi "Gazety" Tomaszowi Pruskowi pierwszą nagrodę w konkursie dla dziennikarzy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dziennikarz Gazety Wyborczej najlepszy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl