SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eliza Durnakowska i Marek Naruszewicz z Open Mobi kupili udziały w Mobehave

Eliza Durnakowska i Marek Naruszewicz z agencji digitalowej Open Mobi wykupili udziały w Mobehave tworząc grupę reklamową. W Open Mobi - spółce matce, skupiony zostanie trzon technologiczny oraz dział kreacji. Działania Mobehave skoncentrują się na wypracowywaniu silnych produktów w klasycznym mobile. Dawid Wałęga, dotychczasowy prezes Mobehave wesprze rozwój firmy na stanowisku R&D directora, a Katarzyna Knecht jako agency sales director.

Article

Agencja digitalowa Open Mobi skupi się teraz przede wszystkim na rozwoju technologii AI oraz oferowaniu rozwiązań w obszarze Custom Audience. Firma posiada już autorską platformą DMP obejmującą 10 mln sprofilowanych użytkowników, współpracuje też z ponad 30 dostawcami zewnętrznymi. Spółka będzie też rozwijać produkty z kategorii Social Audience, m.in. sprzedaż formatów video w kanałach tj. Tik Tok, Twitch, Snapchat. W rozwoju obu spółek ma pomóc silny dział kreacji.

– Choć jako spółka jesteśmy nowi na rynku, jako specjaliści w branży działamy już ponad 10 lat. Doskonale znamy więc jej specyfikę oraz potrzeby i oczekiwania klientów. Chcemy, aby nasza oferta była kompleksowa, a jednocześnie każdy produkt i usługa wysoce wyspecjalizowana. Nie jest to łatwe zadanie, jednak możliwe do zrealizowania dzięki synergii kompetencji i zasobów firm-ekspertów na swoim polu – mówi Eliza Durnakowska, general director Open Mobi.

Dawid Wałęga, obecnie R&D director w Open Mobi z branżą mediową związany jest od 2006 roku. Karierę rozpoczynał w domu mediowym Mediacom Warszawa. Przez blisko 10 lat przeszedł ścieżkę od planowania i zakupu tv, przez budowę i rozwój teamu performance, po stanowisko digital directora. Prezesem Mobehave został 3 lata tamu.

– W ciągu ostatnich 3 lat wdrożyliśmy własne, unikalne produkty oraz poszerzyliśmy portfolio klientów. Naturalnym krokiem rozwoju agencji był strategiczny mariaż z innym podmiotem. Ze względu na wysoki poziom kompetencji i wysoką kulturę organizacji jaką tworzą Eliza Durnakowska i Marek Naruszewicz, zdecydowałem o fuzji właśnie z Open Mobi – mówi Dawid Wałęga.

– W nowych strukturach Dawid Wałęga będzie miał możliwość wypracowania i rozwoju nowych produktów. Dajemy mu przestrzeń do realizacji nieszablonowych projektów. Obszar R&D jest kluczowy dla naszych spółek, jak i polskiego rynku digital. Liczymy na to, że ta współpraca pomoże nam w osiągnięciu wymiernych efektów sprzedażowych dla obydwu podmiotów - dodaje Marek Naruszewicz, sales director Open Mobi.

Na stanowisku agency sales director agencji pozostaje Katarzyna Knecht.

Strony nie ujawniają wartości transakcji przejęcia udziałów.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eliza Durnakowska i Marek Naruszewicz z Open Mobi kupili udziały w Mobehave

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl