SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eliza Hetkowska odpowiada za PR w IAA Polska

Eliza Hetkowska objęła stanowisko PR managera w IAA Polska Międzynarodowym Stowarzyszeniu Reklamy.

fot. archiwum prywatneArticle

Przez ostatnie dwa lata Hetkowska była związana z Fundacją British Council, gdzie odpowiadała za komunikację i rozwój kluczowych egzaminów tej organizacji w Polsce. W IAA będzie odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Będzie też współtworzyć strategię komunikacyjną IAA Polska na najbliższe lata oraz wspierać komunikacyjne takie projekty jak m. in. Koalicję Marketerzy dla Lepszych Badań.

Poprzednio to stanowisko zajmowała Katarzyna Małek, która objęła funkcję ekspertki ds. komunikacji w Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Jerzy Minorczyk, dyrektor IAA Polska stwierdza, że „wiąże duże nadzieje z podjęciem współpracy z Elizą Hetkowską”. - Wierzę, że będzie skutecznie i w atrakcyjny sposób informowała naszych partnerów, sympatyków oraz członków stowarzyszenia o inicjatywach, w które jesteśmy zaangażowani od dawna oraz tych, których launch przygotowujemy w najbliższych miesiącach – komentuje.

Eliza Hetkowska posiada 10-letnie doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi, organami administracji publicznej i jednostkami pożytku publicznego m.in. z Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”, Muzeum Azji Pacyfiku, Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim.

IAA Polska. Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy jest częścią International Advertising Association IAA - największego stowarzyszenia marketingowego na świecie, istniejącego od 1938 roku. Skupia reklamodawców, media, agencje reklamowe, badawcze i public relations, firmy medialne oraz instytucje edukacyjne.
 

 

Dołącz do dyskusji: Eliza Hetkowska odpowiada za PR w IAA Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl