SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aplikacja pomoże klientom linii Emirates w uzyskaniu tańszych szczepień na Covid-19

Linie lotnicze Emirates testują aplikację mobilną TrustOne, która m.in. umożliwia pasażerom poddanie się testom PCR na Covid-19 po obniżonych cenach. Aplikacja stworzona została we współpracy firm GE Digital Aviation Software i TE Food.

Dzięki aplikacji pasażerowie Emirates wraz z rezerwacją lotów oferowane będą specjalne stawki za testy PCR na Covid-19 za pośrednictwem firmy Eurofins w jednym z jego laboratoriów na całym świecie. Pasażerowie mogą również zarządzać wszystkimi powiązanymi informacjami w jednym miejscu, w tym wyszukiwać lokalizacji laboratoriów, rezerwować terminy i odbierać wyniki testów przy minimalnych wymaganiach dotyczących wprowadzania danych.

Aplikacja zostanie najpierw uruchomiona jako wersja próbna, której pierwsza faza rozpoczęła się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Holandii. Klienci Emirates podróżujący z ZEA mogą skorzystać z preferowanych stawek w wysokości 130 dirhamów (ok. 130 zł), jeśli wykonają test PCR na Covid-19 w autoryzowanych laboratoriach za pośrednictwem aplikacji. Klienci podróżujący z innych krajów mogą spodziewać się stawek w wysokości około 70 i 90 euro  (w zależności od kraju, z którego podróżują).

- Dziś jeszcze bardziej niż kiedykolwiek naszym celem jest zapewnienie klientom zaufania i umożliwienie im podróżowania. Dzięki najnowszemu rozwiązaniu, dostarczonemu we współpracy z firmami GE Digital Aviation Software i TE Food, pasażerowie będą mogli łatwo uzyskać dokładne informacje na temat testów, zatwierdzonych laboratoriów do badań, a także innych ważnych informacji na temat działań, które należy podjąć przed podróżą - skomentował Adel Al Redha, dyrektor operacyjny Emirates.

Podczas pierwszego okresu próbnego klienci nadal będą musieli drukować certyfikaty PCR zgodnie z aktualnymi wymaganiami miejsca docelowego, do którego podróżują. Drugi etap testów, który ma się rozpocząć za kilka miesięcy, poszerzy listę rynków i umożliwi klientom korzystanie z aplikacji w celu sprawdzenia wyników testów podczas odprawy na lotnisku. Aplikacja TrustOne jest już dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS lub Android.

 

 

Dołącz do dyskusji: Aplikacja pomoże klientom linii Emirates w uzyskaniu tańszych szczepień na Covid-19

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl