SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Equinox Polska z działem Equinox Interactive. Na jego czele Jarosław Sosiński

Dom mediowy Equinox Polska utworzy od stycznia 2012 roku nowy dział internetowy - Equinox Interactive. Na jego czele stanie Jarosław Sosiński, a w zespole znajdą się Łukasz Sysa i Bartosz Niewiadomski.

Equinox Polska z działem Equinox Interactive. Na jego czele Jarosław Sosiński

Obok standardowych obszarów z zakresu interactive, takich jak display, search, performance, WOMM, Equinox Interactive ma specjalizować się w działaniach niestandardowych, opartych i połączonych z rynkiem mobile oraz mediami społecznościowymi. Oprócz planowania i zakupu mediów, nowo powstający dział zajmie się tworzeniem kreacji reklamowych, serwisów internetowych, widgetów, aplikacji na urządzenia mobilne oraz realizacją dedykowanego dla internetu video.

Na czele Equinox Interactive stanie Jarosław Sosiński jako head of Equinox Interactive. Łukasz Sysa będzie pełnił funkcję head of strategy, a Bartosz Niewiadomski zajmie stanowisko interactive media specialist.

Jarosław Sosiński w branży pracuje od 2004 roku. Karierę rozpoczynał w dziale internetowym CR Media. Następnie od 2006 roku w ZenithOptimedia, gdzie od podstaw stworzył i zarządzał działem interaktywnym Zed Digital. W 2009 roku przeszedł do biura reklamy GG Network, gdzie zarządzał działem agencyjnym.

Łukasz Sysa jest związany z branżą mediową od 2005 roku. Początkowo jako project manager w platformie Cyfra+, gdzie był odpowiedzialny za tworzenie interaktywnych rozwiązań telewizyjnych. W 2008 roku zajął się branżą reklamy online. W Zed Digital był bezpośrednio odpowiedzialny za planowanie kampanii dla Grupy Żywiec, Maspex oraz Warner Bros, a w późniejszym okresie za tworzenie crossmediowych projektów dla kluczowych klientów ZenithOptimedia Group. Ostatnio pracował w biurze reklamy Wirtualnej Polski, gdzie odpowiadał za prowadzenie zespołu kreatywnego tworzącego koncepcje komunikacyjne oparte zarówno o potencjał portalu, jak i inne kanały dotarcia, m.in. działania na Facebooku, SEM, buzzmarketing, mobile.

Bartosz Niewiadomski pracuje w branży reklamy online od 2008 roku. Początkowo specjalizował się w działaniach WOMM. Od dwóch lat pracował w biurze reklamy Wirtualnej Polski tworząc rozwiązania komunikacyjne szyte na miarę. Specjalizuje się w marketingu branży sportowej. Odpowiedzialny za tworzenie rozwiązań dla firmy Nike oraz projektów związanych z Euro 2012.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Equinox Polska z działem Equinox Interactive. Na jego czele Jarosław Sosiński

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl