SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa eSky rusza z globalną kampanią, także w Polsce

Grupa eSky, platforma do organizacji tanich lotów, city breaków i wakacji, rozpoczyna międzynarodową kampanię reklamową w ośmiu krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce firma pierwszy raz w swej historii zrealizuje formułę product placement w programie „Azja Express” w stacji TVN.

Article

Grupa eSky rozpoczęła kampanię reklamową w modelu full-funnel, która ma na celu promowanie podróży typu city break oraz dłuższych urlopów. Kampania zostanie przeprowadzona na ośmiu rynkach: w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Czechach, Chorwacji, Grecji, na Słowacji, na Węgrzech i opiera się na insightach konsumenckich z badań jakościowych i ilościowych, które marka przeprowadziła w 2022 roku.

Działania prowadzone są pod hasłem „Leć na udany city break i urlop z eSky.pl". Temat przewodni kampanii skupia się na podróżach z perspektywy aktywności, jakie oferują oraz na tym, co mogą wnieść w życie podróżujących. Marka eSky.pl chce pokazać, że zarówno city breaki, jak i dłuższe urlopy, to rozwiązanie na zadbanie o siebie i własne well-being, przełamanie rutyny, a także poznawanie nowych kultur, lokalnych przysmaków, czy czerpanie z nich inspiracji.

- W tym roku chcemy pokazać mieszkańcom krajów Europy Środkowo-Wschodniej, że podróże to nieodłączna część naszego życia – pozwalają na zadbanie o siebie i przełamanie rutyny, czyli postawienie na własne well-being. Z naszych badań wynika, że wybór kierunku jest ściśle powiązany z trzema aspektami: z kim wybieramy się w podróż, preferowany sposób wypoczynku oraz aktywności. Analiza ta pozwoliła nam zbudować komunikaty do kampanii na określonych insightach konsumenckich do trzech grup docelowych, co pozwala na precyzyjnie dotarcie z dopasowanym do odbiorców komunikatem, obejmując wszystkie poziomy lejka, tj. full-funnel – tłumaczy Inga Wawrzyniak-Gacek, global marketing communication director w Grupie eSky.

 

 

Product placement w "Azja Express"
Kampania na wszystkich rynkach będzie emitowana w digitalu w modelu full-funnel (YouTube, Social Media), na ogólnokrajowych portalach internetowych w formie artykułów natywnych oraz w kanałach influencerów.

W Polsce firma dodatkowo nawiązała współpracę ze stacją TVN i została sponsorem tegorocznej edycji programu „Azja Express”, którego emisja ruszyła 4 marca br.  Grupa eSky jest fundatorem nagród w formule product placement, gdzie przekaże uczestnikom, którzy opuszczą program, vouchery na wyjazdy city break.

W programie wyemitowane zostaną także billboardy sponsorskie marki. Na rynku rumuńskim z kolei firma oprócz aktywności w digitalu rozpoczęła kampanię w radiu, TV, prasie drukowanej oraz OOH w metrze i na przystankach komunikacji miejskiej w Bukareszcie.

Kampania potrwa do maja. Za produkcję spotów odpowiada agencja Welcome Digital, a zakupem mediów zajął się wewnętrzny zespół Grupy eSky we współpracy z domem mediowym Starcom.

 

 

Dołącz do dyskusji: Grupa eSky rusza z globalną kampanią, także w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl