SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ewa Dawiec nowym HR managerem Action w Polsce

Ewa Dawiec, pracująca wcześniej w Action na stanowisku HR business partner, przejęła rolę HR managera marki w Polsce. Zastąpiła Piotra Machowskiego, który zarządzał kadrami Action w Polsce od 2017 roku, a teraz został awansowany na stanowisko head of HR operations.

Ewa Dawiec Article

Jako country HR manager Ewa Dawiec jest odpowiedzialna za wdrażanie i realizowanie polityki HR firmy Action w Polsce, poprzez dostosowywanie globalnej strategii marki do specyfiki polskiego rynku. Objęła nadzór nad kluczowymi procesami HR firmy jak rekrutacja oraz system szkoleń i rozwoju pracowników. Odpowiada także za dalsze usprawnianie wewnętrznych systemów i narzędzi, wykorzystywanych w codziennej pracy swojego działu.

Jako nowy HR manager w Polsce, Ewa Dawiec jest odpowiedzialna za bieżące zarządzanie pracą podległych jej zespołów i tworzenie dla nich przyjaznego oraz sprzyjającego samorozwojowi środowiska pracy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Ewa Dawiec dołączyła do Action w 2020 roku jako HR business partner. Wcześniej współpracowała m.in. z Shiloh Industries, Danone i Raben Group, realizując różne projekty z obszaru HR.

Piotr Machowski awansował w Action

Awans na wyższe stanowisko otrzymał także poprzedni HR Manager Action w Polsce - Piotr Machowski. Obecnie jako head of HR operations w Action, wykorzystuje swoje doświadczenie w budowaniu profesjonalnej pozycji HR marki. Do jego obowiązków należy identyfikacja specyficznych potrzeb poszczególnych krajów oraz pełnienie roli łącznika pomiędzy działami krajowymi i centralą HR Action. Piotr dołączył do Action w 2017 roku i budował zespół HR w Polsce od momentu otwarcia przez firmę pierwszego sklepu w kraju.

Action ma obecnie w Polsce 256 sklepów, dwa centra dystrybucyjne i zatrudnia ponad 3,5 tys. pracowników

Dołącz do dyskusji: Ewa Dawiec nowym HR managerem Action w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl