SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fabryka Komunikacji Społecznej ze zleceniem od kancelarii premiera za 15 mln zł

Fabryka Komunikacji Społecznej wygrała przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na kampanię o korzyściach z technologii cyfrowych. Budżet zaplanowanych działań wynosi 15 mln zł.

Mateusz Morawiecki w fabryce Mlekovity, fot. KPRMMateusz Morawiecki w fabryce Mlekovity, fot. KPRM

Przedmiotem przetargu KPRM była realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnych na rzecz upowszechniania korzyści z technologii cyfrowych.

Do przetargu zgłosiły się: Bringmore Advertising (z ceną 5,4 mln zł), Aplan Media (4,2 mln zł), Fabryka Komunikacji Społecznej (4,5 mln zł), Althermedia (6,8 mln zł), Euvic Media z agencją reklamową dsk (4,2 mln zł) oraz Mastermind Media z Fat Baby (6,9 mln zł).

Do współpracy wybrano Fabrykę Komunikacji Społecznej. Umowa z nią jest zawarta na 13 miesięcy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Do zadań agencji należeć będzie m.in. opracowanie koncepcji kampanii nt. cyberbezpieczeństwa oraz nt. e-usług publicznych oraz planu jej wdrożenia, współpraca z ambasadorami i influencerami, działania w prasie oraz w internecie, materiały wideo i radiowe, prace graficzne i copywriterskie, materiały edukacyjne i kreatywne, organizacja wydarzeń, webinarów i konkursów. 

Budżet zaplanowanych działań wynosi 15 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Fabryka Komunikacji Społecznej ze zleceniem od kancelarii premiera za 15 mln zł

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Haim Kilkenheim
Wszystkich tzw. speców od marketingu internetowego i tzw. komunikacji zagoniłbym do łopaty. Do normalnej uczciwej pracy.
odpowiedź
User
Nj
Komunikacja, to powiedz Morawiecki dlaczego procedura zakupu węgla tego niby taniego od gmin z dofinansowaniem państwa trwa 5 tygodni, zima się skończy zanim można dostać węgiel.
odpowiedź
User
Jan
Morawiecki jest bardzo chojny w rozdawaniu pieniędzy, ostatnio kupił komputery za 580 mln zł dzieciom i wnukom byłych pracowników PGR które zostały zlikwidowane 30 lat temu, kampania wyborcza trwa. Te wybory to być albo nie być dla polityków PiS.
odpowiedź