SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Facebook aktualizuje funkcję "Account Quality" w Business Managerze

Facebook aktualizuje funkcję "Account Quality" w Business Managerze, co ma pomóc firmom w rozwiązywaniu problemów oraz codziennym funkcjonowaniu w społecznościowym serwisie.

Article

Zaktualizowana funkcja "Account Quality" ma pomóc administratorom stron na Facebooku w śledzeniu wszystkich swoich reklam i postów, które zostały zablokowane z uwagi np. na złamanie regulaminu portalu.

Aktualizacja umożliwia przegląd wszelkich problemów z kontem, które mogą mieć wpływ na wydajność. Widać to na grafice opublikowanej przez użytkownika Leona Grigga na Twitterze i udostępnionej przez Matta Navarrę, specjalistę ds. social media.

Serwis SocialMediaToday podkreśla jednocześnie, że już wcześniej administratorzy stron mogli w Business Managerze przeglądać listę problemów w zakładce "Page Quality", dostępnej wśród narzędzi na stronach biznesowych. Poprzez "Account Quality" mają oni zyskać możliwość przeglądania podobnych informacji, w tym w zakresie naruszeń standardów, praw do własności intelektualnej, udostępniania zbyt wielu treści z innych źródeł, czy ogłoszeń o pracę uznanych za fałszywe i wprowadzające w błąd.

Jednocześnie niektóre z powyższych informacji mogą nie pojawić się w ogóle, gdyż "Account Quality" po aktualizacji ma dotyczyć przede wszystkim reklam.

Przychód Facebooka sięgnął w III kwartale 2020 roku 21,47 mld dolarów. To o 22 proc. więcej w porównaniu z analogicznym okresem roku 2019 (17,65 mld dolarów). Przychód z reklam firmy wyniósł 21,22 mld dolarów, co oznacza wzrost także o 22 proc. w ujęciu rocznym. Facebook zanotował w III kwartale bieżącego roku zysk netto w wysokości 7,85 mld dolarów, w porównaniu do 6,09 mld dolarów zysku w III kwartale roku 2019 (+29 proc.).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Facebook aktualizuje funkcję "Account Quality" w Business Managerze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl