SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Fakt" coraz silniejszy

W lutym wzrost sprzedaży zanotowała również "Gazeta Wyborcza"."Super Express" ostro w dół

Jak już kilka dni temu informowaliśmy kolejny rekord sprzedaż pobił dziennik "Fakt". W lutym średnia sprzedaż "Faktu" wyniosła 645,8 tys. egzemplarzy i była większa o 100 tys. niż w styczniu - wynika z najnowszych danych ZKDP.

Rośnie również sprzedaż "Gazety Wyborczej", która w lutym wyniosła 415 771 egz. i była o ponad 4 proc. wyższa od styczniowej, ale nieco mniejsza niż w lutym 2003 (o 0,5 proc.).

Kolejny miesiąc rzędu spada sprzedaż "Super Expressu". W lutym wyniosła 247,7 egz. (spadek o 3,5 proc. w stosunku do stycznia i o prawie 10 proc. w stosunku do lutego 2003).

"Rzeczpospolita" w lutym zanotowała 180,3 egz. egzemplarzy średniej sprzedaży (spadek w porównaniu z lutym ub.r. o 2,5 proc.).

W lutym sporo zyskała prasa specjalistyczna. "Gazeta Prawna" zanotowała sprzedaż do poziomu 92,6 tys. egz. (wzrost o 20 proc.) a "Puls Biznesu" 22,8 tys. egz. - wzrost o 4 proc.

Natomiast sporo stracił "Dziennik Sportowy" - spadek o 15 proc. do poziomu 78,5 tys. egz. i "Trybuna" - 24,9 tys. sprzedanych egzemplarzy (spadek o 19 proc.).

Wyniki "Życia" nie są znane, gdyż tytuł nie jest monitorowany przez ZKDP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Fakt" coraz silniejszy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl