SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsat prezentuje kolejne uczestniczki „Farmy”, wśród nich rolniczka zajmująca się hodowlą drobiu

Wśród uczestniczek trzeciego sezonu reality-show „Farma” znajdzie się Renata Zalewska - rolniczka, która na co dzień zajmuje się hodowlą drobiu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Program w Polsacie zadebiutuje w poniedziałek, 8 stycznia.

Renata Zalewska, jedna z uczestniczek „Farmy 3”; fot. Kiela KiełbasińskaRenata Zalewska, jedna z uczestniczek „Farmy 3”; fot. Kiela Kiełbasińska

Reality-show „Farma” to polska wersja szwedzkiego formatu z 2001 roku z portfolio Strix. W programie kilkanaście osób wyrwanych prosto z wygodnego życia w mieście trafia na kilka tygodni do wiejskiego gospodarstwa bez prądu, bez internetu i bez ciepłej wody. Uczestnicy mieszkają pod jednym dachem, więc muszą nauczyć się ze sobą współpracować.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Trzeci sezon „Farmy” był nagrywany od czerwca do sierpnia 2023 roku. Castingi do programu odbywały się wiosną br. Show ponownie będą prowadzić Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.

Polsat „Farmę 3” emitować będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20.00, począwszy od 8 stycznia 2024 roku. Trzeci sezon będzie się składać z 40 odcinków.

Rolniczka zajmująca się hodowlą drobiu kolejną uczestniczką

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, kolejną uczestniczką „Farmy 3” będzie 48-letnia Renata Zalewska, która mieszka na wsi - w miejscowości Wysokie w gminie Międzyrzec Podlaski położonej na Lubelszczyźnie. Od niemal 30 lat zajmuje się hodowlą drobiu.

- Jest to nie tylko jej praca, ale przede wszystkim pasja bo jak mówi, krowy nie wydoi, ale na drobiu zna się jak na niczym innym. Co więcej, smykałkę do interesów Renata przekazała swoim córkom, którym obecnie pomaga w prowadzeniu cukierni. Doświadczenie zawodowe nauczyło jej ciężkiej pracy i komunikacji z ludźmi, dzięki czemu szybko odnajduje się w nowym towarzystwie. Jest silną kobietą i nie boi się pracy fizycznej - w programie właśnie tak chciałaby się zaprezentować. Jak sama przyznaje, jest „rządzicielką” i ma swoje zdanie, którym chętnie się dzieli - informuje nas biuro prasowe Telewizji Polsat.

Wśród uczestniczek trzeciego sezonu „Farmy” znajdą się także: Magdalena Żuchowska, Amanda Bokisz, Marta Suwińska, Daria Borkowska i Małgorzata Mikulska.

W „Farmie 3” wezmą udział również mężczyźni, których personalia Polsat będzie komunikować w najbliższym czasie.

Producentem polskiej wersji reality-show jest Constantin Entertainment Polska.

1,20 mln widzów drugiego sezonu

Średnia widownia premierowych odcinków drugiego sezonu reality-show Polsatu „Farma”, wyemitowanych w okresie od 2 stycznia do 24 lutego 2023 roku (w dni powszednie o 20.00) wyniosła 1,20 mln osób. Rynkowy udział stacji ukształtował się na poziomie 9,36 proc. w gronie wszystkich widzów, 11,63 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 10,88 proc. w grupie komercyjnej 16-59.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 7,30 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsat prezentuje kolejne uczestniczki „Farmy”, wśród nich rolniczka zajmująca się hodowlą drobiu

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bryt
Rolniczka nie powinna btqc udziału w takim programie.
odpowiedź
User
Brot
Rolniczka nie powinna btqc udziału w takim programie.
Zgadzam się, ale uczestnicy też bardzo szybko mogą się jej pozbyć jako realnego zagrożenia dla wygrania.
odpowiedź
User
Rolniczka
Tak tylko do Tomka żołnierzyk ciągnik musi być sprawnie odpalany pożądanie instalacja podłączona, a jak traktor będzie odpalany w stodółce na kabel gdzie słoma siano i zwierzęta jedna niefortunna iskra =się POŻAR
odpowiedź