SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fit Ice Cream - nowy koncept franczyzowy

Sieć Fit Cake wprowadza na rynek nową mobilną franczyzę - Fit Ice Cream. Koncepcja zakłada pojawienie się na ulicach polskich miast kolorowych pojazdów, z których można będzie kupić wegańskie lody.

"Do tej pory lody stanowiły jeden z wielu modułów franczyzy Fit Cake. Spotkały się ze świetnym przyjęciem klientów, głównie tych na dietach z różnymi ograniczeniami. Dlatego aż 2/3 naszych franczyzobiorców dokupiło dodatkowo opcję lodową, uzyskując z tego duże dochody. Teraz postanowiliśmy sprzedawać ją jako niezależny koncept." – wyjaśnia Rafał Kościuk, współwłaściciel sieci Fit Cake.

Od kwietnia Fit Ice Cream będą mogli włączyć do swojej oferty także restauratorzy i kawiarnie od dawna obecne na rynku. Można też otworzyć własną niezależną mobilną lodziarnię. Próg wejścia do biznesu to 5 tys. zł - tyle trzeba zapłacić za licencję na unikatowy, lodowy koncept i za rozpoznawalny brand.

Lody będą sprzedawane nie tylko z riksz czy wózków, ale też m.in. z włoskich skuterów piaggio. Każdy z pojazdów ma inną cenę, np. riksza to koszt ok. 25 tys. zł, skuter ma być droższy. Jednocześnie franczyzodawca zapewnia, że jest w stanie zamienić w lodziarnię wszystko co jeździ na dwóch lub czterech kołkach i jest otwarty na indywidualne pomysły inwestorów. Koszty adaptacji mogą więc być różne.

Podstawą mobilnej lodziarni jest kuweciarka. W Fit Ice Cream wyposażona jest ona w 16 keg, ułożonych w dwa piętra po 8 na każdym poziomie. Pomieszczą one do 50 kg lodów. Oznacza to też, że lodziarz może zaoferować klientom 16 smaków.

Sieć zapewnia szybką dostawę, podając, że w pilnych przypadkach jest w stanie dowieźć zamówione lody nawet w 24 godz.

Dołącz do dyskusji: Fit Ice Cream - nowy koncept franczyzowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl