SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Fortune" docenia Publicis

Fortune: Publicis wśród najlepszych pracodawców Europy

Magazyn Fortune zaliczył agencję Publicis do dziesiątki najlepszych pracodawców w Europie. W ocenie pod uwagę brano obowiązującą kulturę organizacyjną firm, w tym tworzenie odpowiedniej atmosfery pracy, sprzyjającej rozwojowi, efektywności i kreatywności pracowników. Znaczenie miały również dodatkowe świadczenia przedsiębiorstw na rzecz osób w nich zatrudnionych oraz zaangażowanie firm w sprawy społeczne. Dodatkowym kryterium oceny była przyjazna architektura i lokalizacja biur (siedzib głównych).

Agencja Publicis została zaprezentowana poprzez jej paryską siedzibę. Zdecydowała o tym jej prestiżową lokalizacja przy Polach Elizejskich oraz to, że to właśnie w Paryżu w 1926 roku powstał pierwszy oddział tej firmy. Autorzy opracowania zwrócili uwagę na fakt, że Publicis jest jedyną z 4 największych na świecie kompanii reklamowych, która wypracowała system wartości dotyczący przestrzegania praw człowieka i ochrony środowiska naturalnego. Firma jest także darczyńcą The Global Fund - instytucji powołanej do zwalczania AIDS, gruźlicy i malarii.

W publikacji podkreślono również, że kultura organizacyjna Publicisu jest oparta na zapewnieniu pracowników maksimum swobody w wykonywaniu swoich obowiązków oraz na zasadzie wzajemnego, partnerskiego traktowania. Osoby zatrudnione w firmie mogą także liczyć na dodatkowe, fundowane przez firmę, atrakcje, np. wspólne wycieczki w wybrane miejsca świata.

Magazyn Fortune raz w roku wskazuje najlepszych pracodawców w Europie. W wyborze firm autorzy kierują się wynikami dorocznych badań prowadzonych na grupie 1000 europejskich przedsiębiorstw przez The Great Place To Work Institute. W tym roku w gronie 10 wyróżnionych obok Publicisu znalazły się tacy pracodawcy, jak: American Express (z siedzibą w Wielkiej Brytanii), E.ON Ruhrgas (Niemcy), Esteve (Hiszpania), Folksam (Szwecja), Titan Cement (Grecja), MBNA (Irlandia), Baumax (Austria), Rabobank (Holandia), Technogym (Włochy).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Fortune" docenia Publicis

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl