SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fundacja Pismo: Kalina Wyszyńska w zarządzie, Piotr Stasiak i Małgorzata Sztejter w radzie

Do zarządu Fundacji Pismo wydającej „Pismo. Magazyn opinii” dołączyła Kalina Wyszyńska, szefowa jej marketingu i sprzedaży. Natomiast członkami rady fundacji zostali Piotr Stasiak i Małgorzata Sztejter.

Kalina WyszyńskaArticle

Kalina Wyszyńska jako szefowa marketingu i sprzedaży pracuje w Fundacji Pismo od wiosny ub.r. Pod koniec roku została też powołana do zarządu.

Poprzednio pracowała jako szefowa pionu B2C i marketingu w spółce Locon oraz przed prawie trzy lata pracowała w firmie To_Reforge, kolejno jako szefowa marketingu i executive leader. W latach 2017-2016 była związana z Agorą, gdzie pełniła kolejno funkcje brand managera GazetaPraca.pl, kierownika promocji, dyrektora promocji Gazeta.pl i dyrektora marketingu Gazeta.pl.

Prezesem Fundacji Pismo od jej założenia w sierpniu 2017 roku jest Piotr Nestorowicz. Jesienią 2019 roku do zarządu dołączyła Magdalena Kicińska.

Z kolei do rady  fundacji dołączyli partner zarządzający agencji Bazgroł Piotr Stasiak oraz Małgorzata Sztejter, chief client officer w firmie CMS.

Członkami rady od startu fundacji są Piotr Noceń, Agnieszka Gacek, Marcin Stanik i Tomasz Olkiewicz, od początku 2019 roku - Ewa Szmidt-Belcarz, a od jesieni 2019 roku - Agnieszka Liszka-Dobrowolska.

Fundacja Pismo wydaje miesięcznik „Pismo. Magazyn Opinii” i jego serwis internetowy. W 2019 roku zanotowała spadek wpływów z darowizn o 41,6 proc. do 233,5 tys. zł oraz wzrost przychodów gospodarczych o 55,1 proc. do 1,59 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Fundacja Pismo: Kalina Wyszyńska w zarządzie, Piotr Stasiak i Małgorzata Sztejter w radzie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Magda
Super, gratulacje Kalina!
odpowiedź