SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Funwisher z życzeniami od Baranka Shaun. Kuźniar: to idealna postać, żeby pokazać funwishera całemu światu

Na platformie Funwisher, pozwalającej zamawiać spersonalizowane życzenia wideo od znanych postaci, pojawią się niebawem życzenia po angielsku od Baranka Shaun. - Wybraliśmy Londyn na premierę, żeby pokreślić, że nasza platforma jest globalnym narzędziem do personalizowania  prezentów video - mówi Jarosław Kuźniar, współwłaściciel Funwishera.

Jarosław Kuźniar, fot. Kuźniar Media Article

Baranek Shaun to animowany baranek z plasteliny, został stworzony w 1995 roku przez Nicka Parka na potrzeby filmu „Wallace i Gromit: Golenie owiec”. Potem był głównym bohaterem animowanego serialu emitowanego w wielu krajach.

Na platformie Funwisher będzie można zamówić życzenia od Baranka Shaun po angielsku. Obdarowana osoba otrzyma specjalnie przygotowany na jej cześć mini-odcinek serialu, akcja filmów z bohaterem rozgrywać się będzie na farmie.

Funwisher chce pozyskać klientów z zagranicy

- Wybraliśmy Londyn na premierę, żeby pokreślić, że nasza platforma jest globalnym narzędziem do personalizowania  prezentów video. Baranek Shaun jest idealną postacią, żeby pokazać funwishera w bajkowym wydaniu całemu światu - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Kuźniar, współzałożyciel Funwishera.

Platforma została uruchomiona pod koniec 2018 roku, można w niej zamówić spersonalizowane życzenia wideo dla wskazanej osoby (najlepiej przekazać jej zdjęcie i kilka podstawowych informacji: imię, wiek, pasje). Obecnie w ofercie są życzenia po polsku: od znanych osób (m.in. Roberta Lewandowskiego, Kuby Wojewódzkiego, Borysa Szyca, Czesława Mozila), a także Pszczółki Mai i Kota Simona.

Życzenia od Baranka Shaun będzie można zamówić za pośrednictwem specjalnej strony www. W wersji podstawowej użytkownik otrzyma je w ciągu 24 godzin, w wersji ekspres - nawet w godzinę.

Funwishera Jarosław Kuźniar uruchomił wspólnie z Szymonem Pawlicą, szefem firmy Vintom produkującej treści wideo. - Z Robertem Lewandowskim, Borysem  Szycem i Czesławem Mozilem pracowaliśmy bezpośrednio, a w przypadku bajkowych bohaterów, jak Pszczółka Maja czy Baranek Shaun, jesteśmy partnerem międzynarodowych studiów filmowych - Studio 100 i Aardman Animations - opisuje Kuźniar.

- Zaczynaliśmy w Polsce, ale nasza technologia w bardzo prosty sposób umożliwia kontakt z fanami w każdym języku - podkreśla Szymon Pawlica.

Z każdego zamówienia na Funwisherze pewna kwota idzie na wybrany cel charytatywny (PAH, WOŚP, Rak’n’Roll). Do tej pory przekazano w ten sposób prawie 100 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Funwisher z życzeniami od Baranka Shaun. Kuźniar: to idealna postać, żeby pokazać funwishera całemu światu

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XYZ
Gdzie zmierza ten świat...
19 2
odpowiedź
User
Poko
Kabaret, ale to przecież Kuźniar
26 2
odpowiedź
User
Fresh
Oho. Już widziałem takie premiery w Londynie i NY, które miały podbijać świat. To znak, że w Polsce jednak nie ma potencjału. Oraz że na świecie też go nie będzie, bo taki produkt buduje się inaczej. Powodzenia
11 4
odpowiedź