SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fuzja TP i PTK Centertel w Orange Polska zaakceptowana przez akcjonariuszy

Walne zgromadzenie akcjonariuszy zatwierdziło połączenie Telekomunikacji Polskiej i PTK Centertel w Orange Polska. Poparło to ponad 99 proc. głosujących akcjonariuszy.

Decyzję o połączeniu z początkiem przyszłego roku TP i PTK Centertel w Orange Polska podjął we wrześniu br. zarząd operatora, uzasadniając to strategią działania przyjętą na lata 2013-2016 (więcej na ten temat). Fuzja nastąpi poprzez przeniesienie całego majątku PTK Centertel na TP, a nową firmą kierować będzie dotychczasowa kadra zarządcza Grupy Orange Polska.

Skupienie działalności w jednej firmie ma pozwolić operatorowi na rozwój ofert konwergentnych składających się z usług stacjonarnych i mobilnych, ujednolicenie obsługi klientów mobilnych i stacjonarnych, uproszczenie zarządzania oraz osiągnięcie oszczędności kosztowych poprzez wzrost efektywności operacyjnej oraz integrację procesów.

Fuzja nie pociąga za sobą żadnych zmian dla klientów TP i PTK Centertel, nie będzie trzeba zawierać nowych umów na usługi, z których dotychczas się korzystało. Nie wpłynie to również na warunki świadczenia tych usług.

 

Dołącz do dyskusji: Fuzja TP i PTK Centertel w Orange Polska zaakceptowana przez akcjonariuszy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl