SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gabriela Jelonek redaktor prowadzącą „Magazynu Rodzinnego”, Magdalena Baranowska-Szczepańska odeszła

Gabriela Jelonek objęła w Polska Press Grupie stanowisko redaktor prowadzącej „Magazynu Rodzinnego” ukazującego się w dziennikach wydawcy. Zastąpiła Magdalenę Baranowską-Szczepańską, która rozstała się z firmą.

Gabriela Jelonek Article

Jelonek pracuje w Polska Press (w poznańskim oddziale) od dwóch lat, ostatnio była wydawcą internetowym „Głosu Wielkopolskiego”. Wcześniej pracowała m.in. w poznańskiej „Gazecie Wyborczej”, Radiu Afera, radiu Tok FM i Polskiej Agencji Prasowej.

- W „Magazynie Rodzinnym" stopniowo będą pojawiały się zmiany. Oprócz przemyśleń rodziców będzie więcej tematów dla seniorów. Spróbujemy m.in. oswoić ich z przydatnymi aplikacjami czy pomóc odnaleźć się w cyfrowym świecie, który – patrząc na przykład e-recept - coraz bardziej zdecydowanie wkracza w życie codzienne starszych pokoleń - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Gabriela Jelonek.

Na łamach magazynu pojawić ma się też z czasem rubryka ślubna. -Polecimy też czytelnikom ciekawe seriale, podcasty, filmy familijne, książki oraz planszówki. Wszystko jednak z uwzględnieniem każdego pokolenia i różnych członków rodziny- komentuje nowa redaktor prowadząca.

„Magazyn Rodzinny” to ukazujący się co sobota bezpłatny dodatek do dzienników Polska Press Grupy. Ma 12 stron, lecz dzienniki wydawcy mogą go skracać u siebie do 10 stron. Powstaje w centrum kompetencyjnym wydawcy, mieszczącym się w Poznaniu.

Polska Press wydaje 20 regionalnych dzienników. W 2018 roku cała grupa kapitałowa zanotowała spadek wpływów sprzedażowych o 0,8 proc. do 426,3 mln zł oraz 9,64 mln zł zysku netto (wobec 4,76 mln zł rok wcześniej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gabriela Jelonek redaktor prowadzącą „Magazynu Rodzinnego”, Magdalena Baranowska-Szczepańska odeszła

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ed
Zdolna i pracowita. Brawo!
2 7
odpowiedź
User
Karolina
Gratulacje ! Na pewno odpowiedni człowiek na swoim miejscu przyniesie same pozytywy
2 3
odpowiedź