SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

vivosmart 3 - nowy monitor aktywności Garmin za 149,99 euro (wideo)

Firma Garmin wprowadziła do sprzedaży nowy monitor aktywności - vívosmart 3.

Article

Garmin vivosmart 3 to pierwszy produkt z rodziny Garmin vivo, który szacuje pułap tlenowy – mierzalny wskaźnik kondycji aerobowej, dotychczas dostępny tylko w zegarkach biegowych marki. Użytkownicy widzą wynik pomiaru przedstawiony na prostej skali poziomu kondycji – od słabego do doskonałego. Pułap tlenowy jest także wykorzystywany do obliczania wieku sprawnościowego – wskaźnika, który przedstawia poziom kondycji w kontekście wieku.

vívosmart 3 posiada także nową funkcję treningu siłowego, która pozwala skupić się na wykonywanych ćwiczeniach, licząc powtórzenia za użytkownika. Trening siłowy zlicza powtórzenia, serie, a także czas odpoczynku pomiędzy nimi podczas treningu z ciężarem własnego ciała oraz z dodatkowym obciążeniem. Informacje te są synchronizowane z Garmin Connect, gdzie można je później przeglądać ze szczegółami.

vívosmart 3 oferuje także monitorowanie samopoczucia i całodzienne śledzenie obciążeń. Gdy użytkownik się nie rusza, vívosmart 3 śledzi zmienność tętna i wykorzystuje ją do obliczenia poziomu obciążeń, wyświetlanego jako wykres w urządzeniu. Funkcja ćwiczeń oddechowych pomaga w odprężeniu i obniżeniu poziomu stresu. Długoterminowy wykres poziomu obciążeń także dostępny jest w Garmin Connect.

Poza śledzeniem  kroków, tętna, pokonanych pięter, spalonych kalorii, dystansu i snu, vívosmart 3 mierzy też aktywność poprzez "Intensywne Minuty", które monitorują aktywność zgodnie z zaleceniami organizacji zdrowotnych. Funkcja Move IQ automatycznie wykrywa i mierzy czas aktywności takich jak spacerowanie, bieganie, jazda na rowerze, pływanie czy trening na maszynie eliptycznej. Po synchronizacji z Garmin Connect zapisane aktywności można przeglądać ze szczegółami.

vívosmart 3 automatycznie synchronizuje się z aplikacją mobilną Garmin Connect w ciągu dnia, by zapisywać statystyki do przeglądania. W Garmin Connect, bezpłatnej społeczności online, użytkownicy mogą przeglądać swoje aktywności, treningi siłowe, poziom obciążeń, sen, brać udział w internetowych wyzwaniach z przyjaciółmi i zdobywać wirtualne odznaki. Mogą także uzyskiwać wgląd do Garmin Connect Insights – podpowiedzi dopasowanych indywidualnie do każdego użytkownika, które ułatwiają osiąganie zaplanowanych celów, w tym porad ekspertów. Dla dodatkowej motywacji, Insights pokazuje również porównania z innymi użytkownikami.

Łączność umożliwiają powiadomienia z alarmem wibracyjnym, które wprost na nadgarstek dostarczają e-maile, wiadomości tekstowe, połączenia, przypomnienia z kalendarza i aplikacji, wiadomości z mediów społecznościowych i inne powiadomienia ze zgodnego smartfonu. vívosmart 3 umożliwia też sterowanie muzyką w smartfonie, ustawianie alarmu ułatwiającego odnalezienie zgubionego telefonu i zdalne sterowanie kamerą Garmin Virb.

Urządzenie wyposażono także w ukryty wyświetlacz, który jest widoczny tylko wtedy, kiedy zostanie aktywowany gestem, przez alarm lub powiadomienie. Kiedy nie jest używany, ekran całkowicie gaśnie. Z kolei bateria działa do 5 dni, a urządzenie może być noszone podczas pływania lub pod prysznicem.

vívosmart 3  dostępny jest w dwóch kolorach (czarnym i fioletowym) i dwóch rozmiarach (normalnym i dużym), w cenie 149,99 euro.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: vivosmart 3 - nowy monitor aktywności Garmin za 149,99 euro (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl