SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Gazeta Polska Codziennie” wprowadza dodatek łódzki

„Gazeta Polska Codziennie” (wydawana przez firmę Forum) zaczyna ukazywać się w województwie z 4-stronnicowym dodatkiem dotyczącym tego regionu. Kieruje nim Ilona Węgrzyn.

Article

- Będziemy zajmować się w nim polityką lokalną, w końcu prezydent Hanna Zdanowska, to taka łódzka HGW, afery często podążają za nią krok w krok. Ale oczywiście województwo łódzkie to nie tylko Łódź. W Kutnie, Pabianicach czy Skierniewicach jest wiele spraw, które tylko czekają, aby je opisać. Będziemy zajmować się też kulturą, infrastrukturą czy sportem - wyliczono w zapowiedzi łódzkiego dodatku „Gazety Polskiej Codziennie”.

W ub.r. „GPC” zaczęła ukazywać się z 4-stronnicowymi dodatkami o regionie mazowieckim i pomorskim.

Według danych ZKDP w kwietniu br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Polskiej Codziennie” wynosiła 18 699 egz.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Polska Codziennie” wprowadza dodatek łódzki

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dh
Będzie okazja na ściągnięcie dodatkowych reklam od spółek skarbu państwa. W ostatnim numerze mają np. reklamy okrętów podwodnych.
odpowiedź
User
prawnik
Będziemy zajmować się nim polityką lokalną, w końcu prezydent Hanna Zdanowska, to taka łódzka HGW, afery często podążają za nią krok w krok.


Czym się różni dziennikarstwo od "dziennikarstwa z tezą"?
Tym, że dziennikarstwo to pożądanie tematu i łaknienie prawdy, rozglądające się wokoło.

A "dziennikarstwo z tezą" to stawianie mądrzejszej lub głupszej tezy, opartej lub nie opartej o rzeczywistość i kierunkowe dążenie do wykazania, że teza była trafna.
odpowiedź
User
andrzej
GPC tworzy nowe dodatki regionalne, GW zamyka powoli dodatki regionalne. Symptomatyczne. I krok w dobrym kierunku.
odpowiedź